Цензор.НЕТ

22.05.19 08:08

Ірпінський військовий госпіталь отримав спецобладнання, закуплене в межах проекту НАТО з медреабілітації. ФОТОрепортаж

21 травня 2019 року за участю делегації Офісу Агентства НАТО з підтримки і постачання (NSPA) в Україні відбулася церемонія передачі медичного реабілітаційного обладнання для Ірпінського військового госпіталю.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міністерства оборони.

Ірпінський військовий госпіталь отримав спецобладнання, закуплене в межах проекту НАТО з медреабілітації 01

Також було передано адаптивний мікроавтобус для навчально-спортивної бази зимових видів спорту центру психологічної реабілітації військовослужбовців МО України в с. Тисовець. Устаткування і транспорт закуплено в межах реалізації проекту НАТО з медичної реабілітації.

Ірпінський військовий госпіталь отримав спецобладнання, закуплене в межах проекту НАТО з медреабілітації 02

"Сьогодні відбулася знакова подія для військового госпіталю, оскільки за допомогою трастового фонду з підтримки медичної реабілітації ми отримали реабілітаційне обладнання, яке допоможе нам швидше і якісніше проводити процес відновлення та максимально адаптувати військовослужбовця до обов’язків служби або до цивільного життя, - зазначив керівник госпіталю полковник медичної служби Андрій Кіх. - Це обладнання спрямоване на відновлення рухової активності кінцівок, після черепного-мозкових травм, після інсультів. За його допомогою наші бійці отримають медичну допомогу відповідно до сучасних стандартів і протоколів".

Ірпінський військовий госпіталь отримав спецобладнання, закуплене в межах проекту НАТО з медреабілітації 06

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики