Цензор.НЕТ

22.05.19 12:53

В окупованому Місхорі обвалився єдиний причал для прогулянкових катерів. ФОТО

Через обвалення причалу в Місхорі прогулянкові катери з Ялти будуть ходить тільки до Ластівчиного гнізда.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії, про це повідомив начальник Ялтинського торгового порту Роман Подсудєвський.

Вранці 21 травня на пляжі "Русалка" в Місхорі обвалився причал для швартування прогулянкових катерів. Причал перебував на балансі Ялтинського морського торгового порту і був у аварійному стані вже багато років.

За словами начальника порту Романа Подсудєвського, конструкцію будуть демонтувати.

В окупованому Місхорі обвалився єдиний причал для прогулянкових катерів 01
Фото: Крим.Реалії

"Ми захистили доступ на причал, плавзасоби до нього не швартуються. Сам причал був побудований в 1958 році і всі терміни його експлуатації давно спливли, оскільки останні 20 років він не ремонтувався, палі прогнили. Цей та інші причальні конструкції Південного берега внесені в федеральну цільову програму реконструкції, яка розрахована до 2022 року. Ремонтувати його сенсу немає, потрібен повний демонтаж і будівництво нової причальної конструкції", - розповів начальник порту.

"На жаль, в нинішньому навігаційному сезоні прогулянкові катери ходитимуть тільки до Ластівчиного гнізда, оскільки в Місхорі їм швартуватися тепер ніде", - пояснив Подсудєвський і додав, що не буде рейсів і в Алупку - там причал також в аварійному стані.

В окупованому Місхорі обвалився єдиний причал для прогулянкових катерів 02

Раніше ялтинський журналіст і правозахисник Сергій Сардик скаржився на бездіяльність суб'єктів владних повноважень по ремонту аварійних причалів в Ялті.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики