Цензор.НЕТ

24.05.19 17:36

Пенсіонер з Авдіївки зберігав 5 пострілів до РПГ-7 на своїй дачній ділянці: тепер йому загрожує до 5 років в'язниці. ФОТОрепортаж

Житель Авдіївки зберігав на своїй дачній ділянці в Ясинуватському районі Донецької області військові засоби ураження російського виробництва.

Пенсіонер з Авдіївки зберігав 5 пострілів до РПГ-7 на своїй дачній ділянці: тепер йому загрожує до 5 років в'язниці. ФОТОрепортаж

Про це повідомляє прес-служба ДПСУ, інформує Цензор.НЕТ.

Отримавши інформацію про схрон, прикордонники спільно з представниками Національної поліції провели огляд ділянки, в ході якого було виявлено 5 пострілів ПГ-7В до протитанкового гранатомету РПГ-7. За попередніми висновками експертів, боєприпаси були виготовлені в РФ. З метою проведення подальших слідчих дій небезпечні предмети вилучені представниками вибухотехнічного підрозділу ГУ НП в Донецькій області.

Правопорушник переданий співробітникам Національної поліції. Відомості про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 КК України "Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами" внесені в ЕРДР. Чоловікові загрожує позбавлення волі на термін від 2 до 5 років.

Пенсіонер з Авдіївки зберігав 5 пострілів до РПГ-7 на своїй дачній ділянці: тепер йому загрожує до 5 років вязниці 01
Пенсіонер з Авдіївки зберігав 5 пострілів до РПГ-7 на своїй дачній ділянці: тепер йому загрожує до 5 років вязниці 02
Пенсіонер з Авдіївки зберігав 5 пострілів до РПГ-7 на своїй дачній ділянці: тепер йому загрожує до 5 років вязниці 03
Пенсіонер з Авдіївки зберігав 5 пострілів до РПГ-7 на своїй дачній ділянці: тепер йому загрожує до 5 років вязниці 04
Пенсіонер з Авдіївки зберігав 5 пострілів до РПГ-7 на своїй дачній ділянці: тепер йому загрожує до 5 років вязниці 05

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики