Цензор.НЕТ

04.06.19 23:48

США заборонять в'їзд тим, хто намагався втрутитися в американські вибори. ДОКУМЕНТ

В американській візі відмовлятимуть іноземним громадянам, які порушували закони США щодо голосування, фінансування виборчих кампаній чи діяли за вказівкою закордонного уряду

США заборонять в'їзд тим, хто намагався втрутитися в американські вибори. ДОКУМЕНТ

Сенат підтримав законопроект, що заборонятиме в'їзд до США особам, які втручались в американські вибори, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Голос Америки.

У тексті документу йдеться, що в американській візі відмовлятимуть іноземним громадянам, які порушували закони США щодо голосування, фінансування виборчих кампаній, чи діяли за вказівкою закордонного уряду. Людей, яких підозрюватимуть у такій діяльності, також можуть депортувати з території Сполучених Штатів.

Законопроект представляли законодавці з обох партій - республіканець Ліндсі Грем і демократ Дік Дьорбін, - й він отримав одностайну підтримку Сенату.

Документ отримав назву Defending Elections from Threats by Establishing Redlines Act, або коротко - DETER Act, що у перекладі означає "Захист виборів від загроз шляхом встановлення обмежень".

"Як ми побачили на виборах у 2016, Росія під проводом Володимира Путіна намагалась вдарити у саме серце демокрактичних цінностей, свобод, які так цінують американці. Не пускаючи іноземців, які незаконно втручаються у майбутні вибори у США, DETER Act посилає сигнал ворожим країнам в усьому світі, що США не миритимуться із закордонним втручанням у наші вибори", - заявив Грем.

Як пише видання The Hill, законодавча ініціатива отримала підтримку Сенату на тлі нових заяв законодавців про необхідність захистити вибори президента США у 2020 році від закордонного впливу.

Щоб набути чинності, законопроект має підписати президент США Дональд Трамп.

США заборонять вїзд тим, хто намагався втрутитися в американські вибори 01
США заборонять вїзд тим, хто намагався втрутитися в американські вибори 02
США заборонять вїзд тим, хто намагався втрутитися в американські вибори 03
США заборонять вїзд тим, хто намагався втрутитися в американські вибори 04

Нагадаємо, США вимагатимуть дані соцмереж для отримання американської візи.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики