Цензор.НЕТ

12.06.19 17:17

Тактичні навчання з бойовою стрільбою підрозділів реактивної артилерії відбуваються на Чернігівщині. ФОТОрепортаж

У Чернігівській області на Гончарівському полігоні тривають тактичні навчання з бойовою стрільбою підрозділів реактивної артилерії оперативного командування "Північ".

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Міноборони.

Тактичні навчання з бойовою стрільбою підрозділів реактивної артилерії відбуваються на Чернігівщині 01

Гармаші тренують навички ведення бою і маскування позицій в умовах максимально наближених до бойових. Зокрема, було відпрацьовано дії пунктів управління реактивного артилерійського дивізіону з виходом підрозділів на вогневі позиції та здійсненням наведення на ціль. Крім класичних ситуацій, реактивникам ставили і дещо неочікувані для них завдання.

Тактичні навчання з бойовою стрільбою підрозділів реактивної артилерії відбуваються на Чернігівщині 02

"Зараз ми знищували радіолокаційну станцію противника "прямою наводкою". Таке завдання, саме прямим наведенням, наш дивізіон виконував вперше, в основному ми ведемо вогонь із закритих вогневих позицій. Таку тактику враження противника з БМ-21 "Град" артилеристи-реактивники застосовують при раптовому виявленні цілей", - розповів т.в.о. командира реактивного артилерійського дивізіону Юрій Пилипенко.

Тактичні навчання з бойовою стрільбою підрозділів реактивної артилерії відбуваються на Чернігівщині 05

На місці "Гради" не стоять — передбачено відпрацювання нормативів з розгортання з похідного в бойове положення і навпаки, та швидкої зміни позицій після виконання навчально-бойових завдань.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики