Цензор.НЕТ

26.06.19 07:51

Вашингтон виділить Києву 4 мільйони доларів на поліпшення захищеності військових складів на території України. ФОТО

У Вашингтоні відбулося засідання українсько-американської робочої групи з питань нерозповсюдження та експортного контролю.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні пресслужби посольства України в США в Facebook.

Посол України в США Валерій Чалий, відкриваючи засідання, відзначив збільшувану довіру між двома країнами, серед іншого в чутливих сферах, та роль Робочої групи у поглибленні відносин стратегічного партнерства між двома державами.

Вашингтон виділить Києву 4 мільйони доларів на поліпшення захищеності військових складів на території України 01

За підсумками заходу т. в.о. Директора Департаменту міжнародної безпеки МЗС України Руслан Німчинський та Помічник Держсекретаря США з військово-політичних питань Кларк Купер у присутності Посла України в США Валерія Чалого підписали Меморандум про надання Сполученими Штатами допомоги Україні у сфері зберігання боєприпасів, яким передбачається виділення американською стороною щонайменше 4 млн дол. на покращення захищеності військових складів на території України.

Як зазначається, цей захід, який проводиться двічі на рік, почергово у Києві та Вашингтоні, є важливим двостороннім форумом для обговорення взаємодії між державами у сфері міжнародної безпеки, запобігання розповсюдженню зброї масового знищення та засобів її доставки, контролю технологій, чинної санкційної політики у контексті протидії російській агресії.

Вашингтон виділить Києву 4 мільйони доларів на поліпшення захищеності військових складів на території України 02

Фото: пресслужба посольства України в США / Facebook

Вашингтон виділить Києву 4 мільйони доларів на поліпшення захищеності військових складів на території України 03

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики