Цензор.НЕТ

01.07.19 20:09

На Волині податківці вилучили партію побутової техніки відомих брендів, незаконно ввезеної в Україну. ФОТОрепортаж

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Волинській області вилучили з незаконного обігу велику партію побутової техніки відомих світових брендів.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДФС.

На Волині податківці вилучили партію побутової техніки відомих брендів, незаконно ввезеної в Україну 01

В рамках проведення операцій "Рубіж", "Мережа", "Бастіон" і розслідування кримінального провадження за ч.1, 3 ст. 212 КК України було встановлено ​​групу осіб, які організували ввезення в Україну з країн ЄС побутової техніки відомих торгових марок дрібними партіями.

На Волині податківці вилучили партію побутової техніки відомих брендів, незаконно ввезеної в Україну 02На Волині податківці вилучили партію побутової техніки відомих брендів, незаконно ввезеної в Україну 03

Ввезену без сплати податкових та митних платежів техніку накопичували і зберігали в складських приміщеннях одного з прикордонних міст області та реалізовували кінцевим споживачам, у т.ч. через інтернет за готівку, без відображення згаданих операцій у бухгалтерському та податковому обліку і, відповідно, без сплати податків.

На Волині податківці вилучили партію побутової техніки відомих брендів, незаконно ввезеної в Україну 05

За результатами вжитих заходів із незаконного обігу вилучено та передано на відповідальне зберігання побутову техніку відомих світових брендів орієнтовною вартістю близько 1 млн грн, чорнова бухгалтерія та штампи торгових закладів Республіки Польща.

На Волині податківці вилучили партію побутової техніки відомих брендів, незаконно ввезеної в Україну 06

Наразі вирішується питання про накладення арешту на згадані ТМЦ. Триває слідство.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики