Цензор.НЕТ

03.07.19 18:31

КПВВ "Гнутове" в районі проведення ООС відвідала офіційна делегація з Грузії. ФОТОрепортаж

КПВВ "Гнутове" в районі проведення операції Об'єднаних сил відвідала грузинська делегація на чолі з заступником міністра вимушено переміщених з окупованих територій осіб, охорони здоров'я та соціальних справ Грузії.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-центр ОС.

КПВВ Гнутове в районі проведення ООС відвідала офіційна делегація з Грузії 01

Делегати Грузії, які у владних структурах своєї країни займаються соціальними питаннями вимушено переміщених осіб, вирішують питання з дотриманням їхніх прав і намагаються допомогти постраждалим від ворожої агресії на їхній території, ознайомилися з особливостями функціонування контрольного пункту "Гнутове".

Делегати отримали інформацію від громадян про проблеми з перетином лінії розмежування з боку окупованих територій і примушування з боку бойовиків оформляти фейкові "документи" неіснуючих "республік" і перепони для тих, хто виїжджає для вступу у виші на контрольованій українським урядом території.

КПВВ Гнутове в районі проведення ООС відвідала офіційна делегація з Грузії 02

Помічник начальника Донецького прикордонного загону з міжнародного співробітництва Денис Кваша розповів про обстріл території КПВВ і періодичні поціляння в прилеглі до нього території.

КПВВ Гнутове в районі проведення ООС відвідала офіційна делегація з Грузії 04

Делегати Грузії, яка також зараз страждає від російської агресії, поділилися своїм досвідом і наголосили на необхідності постійної всебічної допомоги особам, які залишилися на тимчасово окупованих російсько-терористичними військами територіях.

КПВВ Гнутове в районі проведення ООС відвідала офіційна делегація з Грузії 06

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики