Цензор.НЕТ

05.07.19 22:27

Полторак вручив відомчі нагороди військовослужбовцям, які проходять реабілітацію в санаторії МО "Одеський". ФОТОрепортаж

Сьогодні, 5 липня, під час робочого візиту в Одеську область, Міністр оборони Степан Полторак нагородив відомчими нагородами та грошовими преміями військовослужбовців, які проходять лікування та реабілітацію в Центрі медичної реабілітації та санаторного лікування "Одеський".

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міністерства оборони.

Полторак вручив відомчі нагороди військовослужбовцям, які проходять реабілітацію в санаторії МО Одеський 01

"Я дякую вам за вашу роботу, мужність і героїзм. Міністерство оборони робить все можливе, щоб військовослужбовці та члени їхніх сімей мали можливість відпочивати й оздоровлюватися у відомчих лікувальних установах. Бажаю всім вам якнайшвидшого одужання та гарного відпочинку", - сказав міністр, звертаючись до військових.

Полторак вручив відомчі нагороди військовослужбовцям, які проходять реабілітацію в санаторії МО Одеський 02

Полторак зазначив, що стан, в якому перебуває лікувальна база санаторію поки недостатній, але він був ще гіршим.

Полторак вручив відомчі нагороди військовослужбовцям, які проходять реабілітацію в санаторії МО Одеський 04

"Цей санаторій є унікальним і для нього оборонне відомство готове виділити достатньо коштів - тільки цього року близько 100 млн грн для того, щоб була можливість не тільки відпочивати, проходити реабілітацію, а й проходити серйозне лікування. Для цього необхідна сучасна медична техніка", - підкреслив глава оборонного відомства.

Полторак вручив відомчі нагороди військовослужбовцям, які проходять реабілітацію в санаторії МО Одеський 05

Сьогодні Центр медичної реабілітації та санаторного лікування "Одеський" Міністерства оборони України прийняв на реабілітацію 125 осіб, з яких 45 - учасники бойових дій, інші - працівники ЗСУ та гості з інших міст України.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики