Цензор.НЕТ

11.07.19 23:24

Будні "Sea Breeze": в рамках навчань тренувалися ремонтувати аеродром. ФОТОрепортаж

Учасники міжнародних навчань "Sea Breeze 2019" провели тактико-спеціальне заняття "Ремонт злітно-посадкової смуги".

За сценарієм навчань, противник вдарив по аеродрому бомбами і пошкодив злітно-посадкову смугу, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони.

До робіт було залучено військовослужбовців батальйону аеродромно-технічного забезпечення морської авіаційної бригади та бійців 133-го будівельного батальйону флоту США.

Будні Sea Breeze: в рамках навчань тренувалися ремонтувати аеродром 01Будні Sea Breeze: в рамках навчань тренувалися ремонтувати аеродром 02

"Цього разу на навчання Sea Breeze-2019 ми не привезли всієї необхідної техніки, тому українські колеги надали додаткове обладнання, що дало змогу ефективно і своєчасно провести тактико-спеціальне заняття. Хочу відзначити професійне ставлення українських військових до своєї справи. Девіз інженерних військ США - "Можу і зроблю". Не знаю девізу українських колег, але за час нашої співпраці вони діяли так само", - зазначив командир морської авіаційної бригади 133-го будівельного батальйону ВМС США Джошуа Коленда.

Будні Sea Breeze: в рамках навчань тренувалися ремонтувати аеродром 03Будні Sea Breeze: в рамках навчань тренувалися ремонтувати аеродром 04

Спочатку українці й американці спільно демонтували "зруйновані" плити, потім - сформували арматурні сітки, утрамбували їх гравієм і залили бетоном.

Будні Sea Breeze: в рамках навчань тренувалися ремонтувати аеродром 05Будні Sea Breeze: в рамках навчань тренувалися ремонтувати аеродром 06

За словами Джошуа Коленди, спільні дії військових дали змогу обмінятися досвідом, продемонструвати один одному зразки техніки і методи вирішення поставлених завдань.

Будні Sea Breeze: в рамках навчань тренувалися ремонтувати аеродром 07

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики