Цензор.НЕТ

01.08.19 19:30

На Миколаївщині на полігоні "Широкий лан" відбулися батальйонно-тактичні навчання одеської мехбригади. ФОТОрепортаж

Військовослужбовці одеської окремої механізованої бригади Сухопутних військ ЗСУ проводять навчання на полігоні "Широкий лан" на Миколаївщині.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Міноборони.

На Миколаївщині на полігоні Широкий лан відбулися батальйонно-тактичні навчання одеської мехбригади 01

"Упрожовж певного часу батальйони, які задіяні в цих навчаннях, проводили бойове злагодження у складі відділень, взводів, рот. Заключний етап перевірки рівня підготовки - батальйонні тактичні навчання", - розповів заступник командира бригади підполковник Юрій Крупко. Він зазначив, що в навчаннях взяли участь танкові та піхотні підрозділи бригади.

На Миколаївщині на полігоні Широкий лан відбулися батальйонно-тактичні навчання одеської мехбригади 02
На Миколаївщині на полігоні Широкий лан відбулися батальйонно-тактичні навчання одеської мехбригади 03

Під час навчань були відпрацьовані дії батальйону в обороні та наступі з відпрацюванням елементів інженерного обладнання позицій, переміщень і зміни позицій, евакуації поранених і пошкодженої техніки з поля бою.

За словами офіцера, весь особовий склад підтвердив належний рівень бойової підготовки та здатність виконувати бойові завдання в районі проведення операції Об'єднаних сил.

На Миколаївщині на полігоні Широкий лан відбулися батальйонно-тактичні навчання одеської мехбригади 08

Особливістю навчань були дії протилежної атакуючої сторони. Для цього командування бригади навмисно не встановлювало порядок дій умовного противника, залишивши ухвалення остаточного рішення щодо наступу на розсуд командирів.

На Миколаївщині на полігоні Широкий лан відбулися батальйонно-тактичні навчання одеської мехбригади 13

"Ми мали можливість відпрацювати дії екіпажів бойових машин піхоти і танкових підрозділів у наступі. Це дуже важливий елемент бою, і наші танкісти отримали чудову нагоду перевірити свої знання на практиці, а також відпрацювати взаємодію з піхотними підрозділами", - зазначив командир батальйону майор Юрій Ткачук, який очолював управління з боку атакуючої сторони.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики