Цензор.НЕТ

03.08.19 14:07

Пішов у гості і провів дві доби в болоті: на Сумщині поліцейські врятували чоловіка. ФОТО

Поліцейські Ямпільського району Сумської області витягли з болота 59-річного чоловіка, який провів у трясовині дві доби.

Про зникнення 59-річного Олексія Шевченка повідомила його племінниця, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на департамент комунікації Нацполіції.

Поліцейські, які виїхали до місця мешкання зниклого встановили, що мешкав чоловік мешкає сам, а з сусідами підтримував дружні стосунки. Саме вони і помітили його зникнення. Олексій Олександрович хворів і майже не полишав домівку, тому замок на дверях викликав у небайдужих сусідів підозри.

Вони зателефонували племінниці, яка час від часу його відвідувала, і після її приїзду почали спільні пошуки. Через добу невдалих спроб встановити місце перебування чоловіка, вони зателефонували на лінію "102". 

"Знайшли чоловіка на відстані двох кілометрів від його будинку, в болоті. Поліцейські витягли його, допомогли дістатись до дому. Чоловік був знесилений. Нікого не впізнавав і спочатку нічого не міг пояснити, - говорить Микола Куліш, начальник Ямпільського відділення поліції. - І це зрозуміло, адже в болотній пастці він пробув фактично дві доби. Вже потім пригадав, як пішов у гості до знайомих і заблукав".

Постраждалому була надана вся необхідна допомога. Наразі його життю і здоров’ю нічого не загрожує.

Пішов у гості і провів дві доби в болоті: на Сумщині поліцейські врятували чоловіка 01
Пішов у гості і провів дві доби в болоті: на Сумщині поліцейські врятували чоловіка 02
Пішов у гості і провів дві доби в болоті: на Сумщині поліцейські врятували чоловіка 03

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики