Цензор.НЕТ

03.08.19 21:37

Війська ВМС провели льотно-тактичні навчання над Чорним морем, - Міноборони. ФОТОрепортаж

Морська авіація Збройних сил України завершила льотно-тактичні навчання з відпрацювання різних сценаріїв застосування підрозділів морської авіаційної бригади під час забезпечення дій військ ВМС.

До навчань залучили особовий склад бригади, вертольоти Мі-14 і Ка-27, а також літаки Ан-26, пише Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Міноборони.

Перше завдання виконали підрозділи батальйону зв’язку та радіотехнічного забезпечення. Вони вийшли в район розгортання за сигналом "Тривога" та підготували позабазовий аеродром до прийому авіатехніки. Тилові служби, зі свого боку, розгорнули повноцінний польовий табір із командним пунктом, місцями для прийому їжі та відпочинку.

Упродовж тижневих навчань екіпажі вдосконалили льотну підготовку, відпрацювали елементи пошуку та надання невідкладної допомоги постраждалим та евакуацію.

Кульмінацією військових навчань став пошук і відстеження морськими авіаторами підводного човна противника зі здійсненням подальшого бомбового й торпедного ударів.

Під час ведення повітряної розвідки екіпаж вертольота Ка-27 виявив місце перебування ворога й за допомогою орієнтирної морської авіаційної бомби позначив зону, щоб згодом завдати удару. До мису Аджияск висунулась група передових авіаційних навідників, які відпрацювали елементи цілевказування і коригування вогню. Екіпажі протичовнових вертольотів та літака А-26 знищили умовного противника.

Війська ВМС провели льотно-тактичні навчання над Чорним морем, - Міноборони 01

Війська ВМС провели льотно-тактичні навчання над Чорним морем, - Міноборони 02
Війська ВМС провели льотно-тактичні навчання над Чорним морем, - Міноборони 03
Війська ВМС провели льотно-тактичні навчання над Чорним морем, - Міноборони 04
Війська ВМС провели льотно-тактичні навчання над Чорним морем, - Міноборони 05

Війська ВМС провели льотно-тактичні навчання над Чорним морем, - Міноборони 06
Фото: mil.gov.ua

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики