Цензор.НЕТ

03.08.19 23:27

Понад 800 людей затримали під час протестів у Москві, - правозахисники. ФОТО

Під час проведення акції протесту "Повернемо собі право на вибори" в Москві зафіксовано масові затримання.

Правозахисний портал "ОВД-Инфо" повідомляє про 828 затриманих, інформує Цензор.НЕТ.

ЗМІ зазначають, що найвища інтенсивність затримань була в районі Пушкінської і Трубної площ. Звідти неодноразово відправлялися переповнені автозаки, передає ZN. Людей також забирали в поліцію з бульварів. Серед затриманих, крім учасників акції, виявилися акредитовані журналісти і просто випадкові перехожі. Зазначається, що поліція і росгвардійці не церемоняться під час затримання учасників протесту, часто їх б'ють або дуже грубо заштовхують в автозаки.

Понад 800 людей затримали під час протестів у Москві, - правозахисники 01
Понад 800 людей затримали під час протестів у Москві, - правозахисники 02
Понад 800 людей затримали під час протестів у Москві, - правозахисники 03
Понад 800 людей затримали під час протестів у Москві, - правозахисники 04

Нагадаємо, 3 серпня в Москві відбувається акція протесту проти недопуску опозиційних кандидатів на вибори в міську думу. Акція "Повернемо собі право на вибори" відбувається у форматі "прогулянок бульварами". Організатори закликали незгодних вийти в будь-яку точку Бульварного кільця.

Операцією з розгону демонстрації в центрі Москви керує експолковник підрозділу міліції спеціального призначення "Беркут" Сергій Кусюк, який у складі підрозділів "Беркута" розганяв Євромайдан, а після перемоги Революції Гідності втік до РФ, де отримав  роботу у російських силових структурах.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики