Цензор.НЕТ

04.08.19 13:54

Піротехніки показали, чим заміновані території в зоні ООС. ФОТОрепортаж

Тільки за минулий тиждень піротехнічні підрозділи ДСНС зі складу Об'єднаних сил вилучили та знешкодили 137 вибухонебезпечних предметів.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на пресцентр штабу операції Об'єднаних сил.

"Піротехнічні підрозділи ДСНС зі складу об'єднаних сил протягом тижня 68 разів залучалися для проведення робіт з обстеження та розмінування територій, обстежено 48 га території, вилучено та знешкоджено 137 вибухонебезпечних предметів", - сказано в повідомленні.

Піротехніки показали, чим заміновані території в зоні ООС 01
Піротехніки показали, чим заміновані території в зоні ООС 02

Піротехніків залучають не тільки до знищення вибухонебезпечних предметів. Вони також займаються відновленням будинків, пошкоджених у результаті артилерійських обстрілів.

"Особовим складом ДСНС продовжуються аварійно-відновлювальні роботи житлових будинків у населених пунктах Мар’їнка, Красногорівка, Гранітне та Чермалик, за тиждень відновлено 9 будинків, всього з початку проведення Операції відновлено 418 житлових будинків", - повідомили в штабі ООС.

Піротехніки показали, чим заміновані території в зоні ООС 03
Піротехніки показали, чим заміновані території в зоні ООС 04
Піротехніки показали, чим заміновані території в зоні ООС 05

Рятувальниками в пунктах надання допомоги населенню, розташованих на території контрольних пунктів в’їзду/виїзду, було надано медичну та психологічну допомогу 1346 особам.

Піротехніки показали, чим заміновані території в зоні ООС 06
Піротехніки показали, чим заміновані території в зоні ООС 07

Усього з початку проведення ООС піротехнічні підрозділи залучались 4020 разів, обстежено 5551 га території та 16,29 га акваторії, вилучено та знешкоджено  21819 ВНП.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики