Цензор.НЕТ

05.08.19 00:07

Українські курсанти пройшли стажування на навчальному кораблі ВМС Румунії, - генконсульство України в Стамбулі. ФОТОрепортаж

Курсанти Національного університету "Одеська морська академія" три місяці були на стажуванні на навчальному кораблі ВМС Румунії.

Як повідомляє у фейсбуці генконсульство України в Стамбулі, в порт турецького міста зайшов навчальний корабель Військово-морських сил Румунії MIRCEA, на якому в рамках співпраці України з країнами НАТО три місяці проходили навчальний курс два курсанти Національного університету "Одеська морська академія" - старшина 2-ї статті Роман Буяр і старшина 2-ї статті Михайло Бричкар, передає Цензор.НЕТ.

Зазначається, що на стамбульському березі українських моряків зустрічав генконсул України в Стамбулі Олександр Гаман із дружиною.

На кораблі від України стажування проходили два кадети, але українців на борту було троє. "Третій - Мартін Федорчук, кадет із Португалії, з яким одеські курсанти потоваришували і який дуже пишається тим, що народився в Україні", - йдеться в повідомленні.

Українські курсанти пройшли стажування на навчальному кораблі ВМС Румунії, - генконсульство України в Стамбулі 01
Українські курсанти пройшли стажування на навчальному кораблі ВМС Румунії, - генконсульство України в Стамбулі 02

Українські курсанти пройшли стажування на навчальному кораблі ВМС Румунії, - генконсульство України в Стамбулі 03
Українські курсанти пройшли стажування на навчальному кораблі ВМС Румунії, - генконсульство України в Стамбулі 04
Українські курсанти пройшли стажування на навчальному кораблі ВМС Румунії, - генконсульство України в Стамбулі 05
Фото: facebook.com/CGUinIstanbul

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики