Цензор.НЕТ

10.08.19 12:36

Морські піхотинці вибороли першість у конкурсі на найкращий артилерійський розрахунок ОТУ "Схід". ФОТОрепортаж

В оперативно-тактичному угрупованні "Схід" відбулися змагання між розрахунками великокаліберної артилерії, реактивних систем залпового вогню та екіпажами самохідних артилерійських установок.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр ОС.

Морські піхотинці вибороли першість у конкурсі на найкращий артилерійський розрахунок ОТУ Схід 01

Учасники змагалися в декількох спортивних і професійних номінаціях і демонстрували не лише індивідуальні навички, а й злагодженість роботи в команді. Саме це суттєво впливало на остаточне місце команд у турнірній таблиці.

У нелегкій боротьбі в номінаціях на найкращий екіпаж САУ і розрахунок РСЗВ перші місця посіли команди окремої бригади морської піхоти. А найкращим розрахунком великокаліберної артилерії стала команда окремої артилерійської бригади.

Варто додати, що незабаром переможці почнуть підготовку до фінального етапу змагань на першість серед артилерійських підрозділів Об'єднаних сил.