Цензор.НЕТ

11.08.19 21:45

Помер колишній заступник керівника опорного пункту №4004 Владислав Черниш (Фазан). ФОТО

Після тривалої хвороби у Володимирі-Волинському помер колишній заступник керівника опорного пункту №4004 в Покровці, майор 51-ї ОМБр Владислав Черниш із позивним Фазан.

Про це пише Цензор.НЕТ із посиланням на сторінку "Книга "Іловайськ. Війна, якої не було".

"Пішов із життя ще один гідний офіцер, але спогад про нього залишиться на сторінках Іловайської хроніки", - йдеться в повідомленні.

Помер колишній заступник керівника опорного пункту №4004 Владислав Черниш (Фазан) 01

Помер колишній заступник керівника опорного пункту №4004 Владислав Черниш (Фазан) 02
Фото: facebook.com/ilovaysk2014

За інформацією Цензор.НЕТ, прощання заплановане на вівторок, 13 серпня, у Володимирі-Волинському. У нього залишилися дружина, син та донька.

Майор Владислав Володимирович Черниш (позивний Фазан) народився 25 квітня 1977 року в Володимирі-Волинському Волинської області.

Владислав Черниш на війні перебував із перших місяців збройного протистояння. У складі 51-ї окремої механізованої бригади займав посаду заступника командира 2-го механізованого батальйону, пройшов бої за Іловайськ, був першим заступником командиа опорного пункту 4004 у Покровці Донецької області. Після розформування бригади перйшов на службу до 14-ї ОМБр.

Зазначимо, що в 2014 році завданням опорного пункту №4004 в районі Покровки Донецької області була відсіч ворожим силам, які заходили на територію України з території Росії для надання допомоги незаконним військовим формуванням. Опорний пункт піддавався систематичним мінометно-артилерійським обстрілам.

Помер колишній заступник керівника опорного пункту №4004 Владислав Черниш (Фазан) 03

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики