Цензор.НЕТ

12.08.19 07:54

Уперше після трагічної пожежі в одеський табір "Вікторія" заселили дітей. ФОТО

У табір "Вікторія", де у вересні 2017 року сталася масштабна пожежа, що забрала життя трьох дівчаток, знову заселили дітей.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише "Думская".

Перша після трагедії зміна прибула до дитячого закладу в п'ятницю, 9 серпня.

Як повідомила начальник міського департаменту освіти і науки Олена Буйневич, зміна складається зі 103 осіб. Переважно це діти пільгових категорій. Вони відпочиватимуть у таборі до 29 серпня.

Уперше після трагічної пожежі в одеський табір Вікторія заселили дітей 01
Фото: "Думская"

Зазначимо, що йдеться про заселення дітей у кам'яні корпуси "Вікторії", на ремонт яких витратили понад п'ять мільйонів гривень. Дерев'яні ж будиночки, один з яких згорів восени позаминулого року, залишаються під арештом

Нагадаємо, в ніч на 16 вересня 2017 року в дитячому таборі "Вікторія" в Одесі згоріла двоповерхова дерев'яна будівля. Загинули троє дітей. Відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 270 КК "Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки". Підозру оголошено двом посадовим особам дитячого закладу - директору і відповідальному за пожежну безпеку.

Були затримані директор комплексу Петрос Саркісян і вихователька Наталія Янчик, яка за функціональними обов'язками мала відповідати за пожежну безпеку. 18-го суд ухвалив рішення заарештувати обох без права внесення застави. 28 вересня суд відпустив Янчик на свободу на поруки народних депутатів.

15 листопада суд дав можливість вийти під заставу директору табору "Вікторія", але вже 30 листопада апеляційний суд Одеської області задовольнив скаргу прокуратури про продовження терміну утримання його під вартою без права внесення застави.

2 лютого 2018 року слідчі прокуратури Одеської області повідомили про підозру в службовій недбалості (ч.2 ст.367 КК України) одному з інспекторів Київського районного відділу ГУ Державної служби з надзвичайних ситуацій в Одеській області в рамках розслідування справи про пожежу в одеському таборі "Вікторія", під час якої загинули троє дітей.

12 березня 2018 року розпочалося підготовче судове засідання у кримінальному провадженні за обвинуваченням колишнього директора дитячого табору "Вікторія".

24 квітня Київський районний суд Одеси виніс вирок Наталі Янчик (Цокур), виховательці дитячого табору "Вікторія", відповідальній за пожежну безпеку.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики