Цензор.НЕТ

13.08.19 20:41

За добу на території Чорнобильської АЕС затримано 17 сталкерів, - Нацполіція. ФОТОрепортаж

Під час патрулювання чорнобильської території зони відчуження, правоохоронці виявили та затримали аж чотири групи сталкерів, серед яких є й іноземці, які проникли на територію з метою туризму.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Нацполіції в Київській області.

Перша група з двох чоловіків 28 і 42 років була затримана у відселеному селі Люб'янка. Порушники - жителі міст Єнакієве та Миколаїв.

Другу групу порушників правоохоронці затримали у відселеному місті Прип'ять, молодики 20 років з Дніпропетровської та Чернігівської областей.

На об'єкті "Чорнобиль-2" була затримана третя група - киян 18, 19, 20 і 39 років.

Поблизу села Бички поліція затримала ще дві групи туристів, четверо з яких громадяни Франції 19, 20, 27 років і провідник-киянин 25 років. Решта також кияни та жителі Донецької області 18 і 20 років.

Проти цих громадян було складено адміністративні протоколи за ст. 46-1 (Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Порушникам загрожує покарання у вигляді штрафу від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Матеріали направлені в Іванівський районний та Славутицький міський суди Київської області для ухвалення рішення. Також матеріали направлені в Державну міграційну службу для зменшення терміну перебування іноземців на території України.

За добу на території Чорнобильської АЕС затримано 17 сталкерів, - Нацполіція 01
За добу на території Чорнобильської АЕС затримано 17 сталкерів, - Нацполіція 02
За добу на території Чорнобильської АЕС затримано 17 сталкерів, - Нацполіція 03
За добу на території Чорнобильської АЕС затримано 17 сталкерів, - Нацполіція 04

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики