Цензор.НЕТ

21.08.19 09:42

Ремонт та облаштування військового містечка 128-ї ОГШБр на Закарпатті завершиться в грудні. ФОТОрепортаж

Реконструкція і будівництво на території військового містечка № 13 у Мукачеві першого цілісного комплексу в ЗСУ може завершитися в грудні цього року.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сторінку в мережі Facebook 128-ї ОГШБр "Закарпатський легіон".

"Невдовзі під замком Паланок повстане перший у ЗСУ цілісний комплекс (а не окремі будівлі) для військовослужбовців, який включатиме: три казарми (одна з них покращеного планування); житловий будинок на 41 квартиру; сучасні їдальню, центр дозвілля (клуб), учбовий корпус, фізично-оздоровчий комплекс та спортивний майданчик", - йдеться в повідомленні.

Особливий акцент під час будівництва робиться на приміщення фізичної підготовки. Передбачені гімнастичний зал, ринг, майданчик для кросфіту у фізично-оздоровчому комплексі та спеціальна розроблена у бригаді смуга перешкод на спортивному майданчику.

"Військовослужбовці бригади матимуть змогу зустріти Новий рік у новій та сучасній домівці. Маємо надію, що змін у фінансуванні проєкту не відбудеться, і вже у грудні цього року за планом будівництво буде завершене", - зазначили в пресслужбі бригади.

Нагадаємо, що цього року Міністр оборони України Степан Полторак кілька разів особисто відвідав та проконтролював хід будівництва містечка. Також Полторак повідомив, що в 2019 році на ремонт і облаштування Мукачівського військового госпіталю буде виділено 45 млн грн.

Ремонт та облаштування військового містечка 128-ї ОГШБр на Закарпатті завершиться в грудні 01
Ремонт та облаштування військового містечка 128-ї ОГШБр на Закарпатті завершиться в грудні 02
Ремонт та облаштування військового містечка 128-ї ОГШБр на Закарпатті завершиться в грудні 03
Ремонт та облаштування військового містечка 128-ї ОГШБр на Закарпатті завершиться в грудні 04
Ремонт та облаштування військового містечка 128-ї ОГШБр на Закарпатті завершиться в грудні 05

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики