Цензор.НЕТ

26.08.19 09:51

"Ласкаво просимо звідси": катастрофічний стан екології в Кривому Розі. ФОТО дня

Підприємства Кривого Рогу виробляють найбільшу в Дніпропетровській області кількість забруднювальних речовин в атмосферне повітря. Користувач соцмережі опублікував жахливе фото, що ілюструє стан екології місті.

Як інформує Цензор.НЕТ, відповідне фото на своїй сторінці в Facebook виклав користувач соцмережі Сергій Демидчук.

Ласкаво просимо звідси: катастрофічний стан екології в Кривому Розі 01
Фото: Демидчук/Facebook

"Ласкаво просимо звідси". Кривий Ріг", - підписав фото Демидчук.

22 липня в.о. глави СБУ Іван Баканов повідомив, що його відомство звинувачує менеджмент "ArcelorMittal Кривий Ріг" у недбалому використанні інвестицій Лакшмі Міттала. СБУ стверджує, що під час обшуків на підприємстві виявили джерело підвищеної радіації.Випромінювання, яке перевищує норму, виходить від машини безперервного лиття заготовок №3. Відомство розслідує дії менеджменту "ArcelorMittal Кривий Ріг" за статтею "екоцид".

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський розкритикував "ArcelorMittal Кривий Ріг" за невиконання в терміни зобов'язання щодо поліпшення екологічної ситуації в регіоні і закликав надати адресну фінансову підтримку тим людям, які постраждали через шкідливі викиди в атмосферу.

8 серпня стало відомо, що СБУ розморозила інвестиції "ArcelorMittal" в обмін на домовленості про захист навколишнього середовища.

ArcelorMittal володіє в Україні найбільшим гірничо-металургійним комбінатом "ArcelorMittal Кривий Ріг" і низкою малих компаній, зокрема ПАТ "ArcelorMittal Берислав". "ArcelorMittal Кривий Ріг" - найбільший виробник сталевого прокату в Україні. Спеціалізується на випуску довгомірного прокату, зокрема арматури і катанки.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики