Цензор.НЕТ

29.08.19 09:17

На вході в Раду утворилася довга черга журналістів. ФОТОрепортаж

Близько сотні представників засобів масової інформації станом на 8:40 перебувають у черзі на вхід до приміщення Верховної Ради.

Журналісти й оператори різних медіа очікують, щоб пройти всередину будівлі парламенту, де о 10:00 відбудеться урочисте засідання Верховної Ради України з нагоди складання присяги новообраними народними депутатами України, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Попередньо повідомляється, що журналісти працюватимуть у кулуарах третього поверху, а ложа преси на балконі сесійної зали, де зазвичай у пленарні тижні можуть працювати представники ЗМІ, 29 серпня зарезервована для телеоператорів і фотографів.

Також, зважаючи на інформацію в анонсі, для журналістів буде обмежено доступ до кулуарів другого поверху, де представники медіа зазвичай мають змогу неформально спілкуватися з парламентаріями.

Вхід представників ЗМІ відбувається через 1-й під’їзд ВР, що збоку площі Конституції за заздалегідь сформованим списком акредитації. Близько 08:25 журналістів почали пускати до парламенту.

На вході в Раду утворилася довга черга журналістів 01
На вході в Раду утворилася довга черга журналістів 02

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики