Цензор.НЕТ

16.09.19 11:36

Загороднюк і Хомчак відвідали близько 10 передових позицій на лінії зіткнення на Донбасі, - пресцентр ООС. ФОТОрепортаж

Міністр оборони Андрій Загороднюк і начальник Генерального штабу - Головнокомандувач Збройних сил України генерал-лейтенант Руслан Хомчак відвідали район проведення операції Об'єднаних сил.

Про це повідомляє пресцентр штабу ООС, передає Цензор.НЕТ

На Донеччині Командувач об'єднаних сил генерал-лейтенант Володимир Кравченко ознайомив нещодавно призначеного на посаду голови оборонного відомства та представників робочої групи Генерального штабу Збройних сил України з безпековою ситуацією в районі проведення операції та загалом в регіоні.

Кравченко акцентував увагу на тому, що встановлене 21 липня перемир’я "мало позитивні наслідки" лише на початковому етапі.

"У перші дні кількість ворожих обстрілів дійсно зменшилася майже у два рази. Однак, вже в серпні ми почали фіксувати поступове збільшення кількості ворожих обстрілів наших позицій за добу, в окремих випадках - до 20 і більше. Загалом з часу оголошення "хлібного" перемир'я ворог обстрілював наші позиції більше 500 разів, з них 80 – із забороненої мінськими угодами зброї", - зазначив він.

Також Кравченко додав, що факти порушень режиму припинення вогню з боку окупаційних військ свідчать про їхній провокаційний характер і спроби викликати у відповідь вогонь.

Загороднюк ознайомився зі структурою, завданнями, які стоять перед особовим складом підрозділів операції Об'єднаних сил. Він також обговорив із главами Донецької і Луганської обласних державних адміністрацій актуальні питання, які потребують негайного вирішення.

"Протягом перебування в районі проведення ООС Загороднюк, Хомчак і Кравченко відвідали близько десятка передових позицій підрозділів уздовж всієї лінії зіткнення", - зазначили в штабі.

Загороднюк і Хомчак відвідали близько 10 передових позицій на лінії зіткнення на Донбасі, - пресцентр ООС 01
Загороднюк і Хомчак відвідали близько 10 передових позицій на лінії зіткнення на Донбасі, - пресцентр ООС 02
Загороднюк і Хомчак відвідали близько 10 передових позицій на лінії зіткнення на Донбасі, - пресцентр ООС 03
Загороднюк і Хомчак відвідали близько 10 передових позицій на лінії зіткнення на Донбасі, - пресцентр ООС 04
Загороднюк і Хомчак відвідали близько 10 передових позицій на лінії зіткнення на Донбасі, - пресцентр ООС 05

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики