Цензор.НЕТ

17.09.19 10:57

Будівництво смарт-квартир для військових розпочато в трьох областях України. ІНФОГРАФІКА

У трьох південних областях розпочато будівництво тринадцяти гуртожитків для сержантів, старшин і молодших офіцерів. Хоча за документами проєкт і називають гуртожитком, насправді він має вигляд чотириповерхового будинку з однокімнатними квартирами з усіма зручностями

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Армія Inform".

Як повідомляють у Південному територіальному квартирно-експлуатаційному управлінні, будівництво триває в рамках державної програми щодо забезпечення житлом військовослужбовців Збройних сил України. Будівельні роботи стартували у Миколаєві: там планують звести 8 гуртожитків, у Гайсині Вінницької області — 2, в Одеській області збудують 2 гуртожитки у смт Чорноморське та 1 — у Дачному.

"Відповідно до наказу Міністерства оборони України № 465 від 14 вересня 2018 року "Про забезпечення житловими приміщеннями сержантського складу" за рахунок коштів Державної програми, такі гуртожитки будують не тільки у нас, а й по всій території України", — говорить начальник відділу капітального будівництва житла Південного територіального квартирно-експлуатаційного управління підполковник Іван Омельченко.

"Тобто торік нам було поставлено завдання відпрацювати проєктно-кошторисну документацію, проходження державної експертизи та оголошення процедури торгів, що і було зроблено, а в цьому році розпочати будівництво", - зазначив підполковник Омельченко.

Кожен гуртожиток має чотири житлові та один цокольний поверх і розрахований на 54 блоки (квартири) для одного або двох військовослужбовців. Слід додати, що житло призначене для військовослужбовців-холостяків. Площа однієї квартири становить 34 квадратні метри, включно з ванною кімнатою, передпокоєм і житловою кімнатою. Такі малогабаритні квартири часто називають смарт-квартирами або студіями. Їхня головна особливість у тому, що одна кімната є і спальнею, і вітальнею, і кухнею. Важливо, що гуртожитки — об’єкти капітального будівництва, їх здаватимуть із меблями та всією побутовою технікою.

Відповідно до укладених договорів, вартість одного гуртожитку становить до 34 мільйонів гривень. Будівництво планують завершити до кінця 2020 року.

Будівництво смарт-квартир для військових розпочато в трьох областях України 01
Будівництво смарт-квартир для військових розпочато в трьох областях України 02
Будівництво смарт-квартир для військових розпочато в трьох областях України 03

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики