Цензор.НЕТ

20.09.19 21:02

В окремому полку ССО проходять двотижневі збори резервістів першої черги. ФОТОрепортаж

В окремому полку Сил спеціальних операцій проходять двотижневі збори з військовослужбовцями оперативного резерву першої черги.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Міноборони.

В окремому полку ССО проходять двотижневі збори резервістів першої черги 01

Всі резервісти, починаючи з 2014 року, вже проходили службу в цьому полку в різні хвилі мобілізації. 98 відсотків із них мають досвід виконання бойових завдань у Донецькій і Луганській областях.

"Вчити їх не треба, - каже начальник штабу зборів. - Наше завдання - за ці два тижні відновити і вдосконалити їхні вміння, навички і натренованість під час комплексних занять із тактико-спеціальної підготовки".

В окремому полку ССО проходять двотижневі збори резервістів першої черги 02

В окремому полку ССО проходять двотижневі збори резервістів першої черги 03

Всі практичні заняття, а це: ведення спеціальної розвідки (засідки, нальоти, облаштування місць денного відпочинку), вогнева підготовка (застосування стрілецької зброї, ДШК, гранатометів різних систем, мінометів), тактична медицина, водіння легкоброньованих і вантажних автомобілів, інженерна підготовка (робота з мінами, саморобними вибуховими пристроями, подолання замінованих ділянок місцевості тощо), проходять у рамках тактико-спеціальних навчань із залученням певних підрозділів полку.

В окремому полку ССО проходять двотижневі збори резервістів першої черги 05
В окремому полку ССО проходять двотижневі збори резервістів першої черги 06

Підсумком зборів стане 20-кілометровий добовий вихід у повному спорядженні для виконання спеціальних розвідувально-диверсійних завдань в умовному тилу противника.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики