Цензор.НЕТ

30.09.19 15:43

Зеленський взяв участь у навчаннях органів МВС. ФОТОрепортаж

Президент України Володимир Зеленський взяв участь у тактико-спеціальних навчаннях органів Міністерства внутрішніх справ.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням пресслужбу МВС.

Зазначається, що в заході беруть участь представники Міністерства внутрішніх справ і іноземні делегації.

Навчання відбувається в Міжнародному міжвідомчому багатопрофільному центрі підготовки підрозділів (військова частина 3070 Нацгвардії України, с. Старе, Бориспільський район).

Президент України Володимир Зеленський заявив, що рівень підготовки українських фахівців вражає.

"Фахівці системи МВС сьогодні продемонстрували надзвичайно високу майстерність. Мене вразив рівень підготовки. А нашій державі залишається знаходити кошти і підтримувати таких професіоналів. Я радий вітати наших поважних іноземних партнерів, зокрема делегацію міністра МВС Туреччини та французької компанії Airbus. Розвиваємось, не зупиняємось", - зазначив він.

Володимир Зеленський зазначив, що Україна робитиме ставку на контракти з вітчизняними виробниками, зокрема з авіаційним заводом Антонова.

Багатопрофільні вчення умовно розділили на кілька етапів.

Спочатку підрозділи ДСНС ліквідовували наслідки техногенної катастрофи. За легендою навчань, в одному із регіонів України сталася техногенна катастрофа. На промисловому підприємстві стався вибух, який зруйнував будівлі, споруди, лінії електропередач, виникли пожежі на промислових площах підприємства та у природних екосистемах. Під завалами опинилися люди. Ситуацію ускладнено виникненням дорожньо-транспортної пригоди за участю автоцистерни з аміаком, пожежі на промислових площах підприємства та швидкого поширення вогню на розташований поруч лісовий масив.

Фахівці ДСНС відразу провели наземну і повітряну розвідки. Окремо парашутисти - рятувальники десантувалися, щоби остаточно визначити масштаби катастрофи та скорегувати дії інших підрозділів.

Наступний крок - прибуття основних сил рятувальників і кінологів, які і ліквідували наслідки аварії, знайшли під завалами людей, надали домедичну допомогу та евакуювали постраждалих.

Наступний крок - прибуття основних сил рятувальників та кінологів, які і ліквідували наслідки аварії, знайшли під завалами людей, надали домедичну допомогу та евакуювали постраждалих.

Група спеціального призначення НГУ "Омега" мала знайти і знешкодити диверсійно-розвідувальну групу незаконних збройних формувань.

Під час багатопрофільних навчань свої дії відточив і Департамент оперативного дії Корд. За допомогою штурмової собаки спецпідрозділ затримав умовного противника.

Зеленський взяв участь у навчаннях органів МВС 01
Зеленський взяв участь у навчаннях органів МВС 02
Зеленський взяв участь у навчаннях органів МВС 03
Зеленський взяв участь у навчаннях органів МВС 04
Зеленський взяв участь у навчаннях органів МВС 05
Зеленський взяв участь у навчаннях органів МВС 06
Зеленський взяв участь у навчаннях органів МВС 07
Зеленський взяв участь у навчаннях органів МВС 08

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики