Цензор.НЕТ

09.10.19 11:32

"Помовчіть, будь ласка", - голова Житомирської ОДА Бунечко підтримав "формулу Штайнмаєра" і нагрубив активістам, які виступали проти. ВІДЕО+ФОТО

На позачерговій сесії Житомирської обласної ради 8 жовтня розглядалося звернення до керівництва держави про неприпустимість імплементації "формули Штайнмаєра". На її захист висловився глава Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Житомир.info.

Так, на сесії виступив депутат "Самопомочі" Остап Маланюк, який зачитав звернення із закликом до президента: " Ми, депутати Житомирської обласної ради рішуче заперечуємо спробам реалізації так званої "формули Штайнмаєра" та надання особливого статусу окупованим територіям та розміну перспектив української держави на примарний мир ціною приниження країною-агресором. Звертаємось до президента України: запровадити практику прийняття доленосних для держави рішень з урахуванням думки суспільства шляхом проведення всенародного референдуму".

До депутатів також звернулися і представники громадськості, які прийшли на сесію з плакатами "Ні капітуляції" і "Ні відведенню військ".

Після цього голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко виклав свою позицію і позицію президента України щодо "формули Штайнмаєра": "Чи варто лякатись "формули Штайнмаєра"? Ні. Вона не передбачає, що Україна визнає анексію Криму, вона не відмовляється від Донбасу ні в якому разі, вона не передбачає, що вибори на Донбасі пройдуть вже завтра, вона не передбачає, що вибори на Донбасі пройдуть під дулами автоматів. "Формула Штайнмаєра" каже лише про одне: коли має запрацювати закон про особливий статус Донбасу – після проведення місцевих виборів, які відбудуться лише за Конституцією України, лише за законодавством України. І тим, хто каже: хто побоїться туди йти (брати участь у виборах), відповідаю – я не побоюся, я поїду, я там був".

Під час його промови хтось із громадських активістів спробував заперечити, але Бунечко вигукнув в його сторону: "Помовчіть, будь ласка".

В кінці свого виступу Віталій Бунечко кивав на попередників, які, за його словами, намагаються зараз розхитувати ситуацію на Майдані, а до цього "здали Крим" і допустили війну на сході України.

Звернення в результаті так і не було прийнято.

Помовчіть, будь ласка, - голова Житомирської ОДА Бунечко підтримав формулу Штайнмаєра і нагрубив активістам, які виступали проти 01

Глава ЖОДА Віталій Бунечко

Помовчіть, будь ласка, - голова Житомирської ОДА Бунечко підтримав формулу Штайнмаєра і нагрубив активістам, які виступали проти 02
Помовчіть, будь ласка, - голова Житомирської ОДА Бунечко підтримав формулу Штайнмаєра і нагрубив активістам, які виступали проти 03

Депутат від "Самопомочі" Остап Маланюк

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики