Цензор.НЕТ

22.11.19 09:29

"День 1-й: от що буває, коли сьогодні не снідали", - адвокатка сімей Небесної Сотні Закревська, яка оголосила голодування, показала фото на вагах. ФОТО

Юрист сімей Небесної Сотні Євгенія Закревська голодуватиме доти, поки слідчі у справах Майдану не отримають право перейти в ДБР і відновити розслідування.

"День 1-й: от що буває, коли сьогодні не снідали", - адвокатка сімей Небесної Сотні Закревська, яка оголосила голодування, показала фото на вагах. ФОТО

Сьогодні, в перший день голодування, Закревська оприлюднила фото ваг зі своєю вагою, передає Цензор.НЕТ.

"1 день #НемаєСлідства. От що буває, коли не встигнеш поснідати. В принципі була непогана теорія про кіборга. Ось і перевіримо", - написала вона.

День 1-й: от що буває, коли сьогодні не снідали, - адвокатка сімей Небесної Сотні Закревська, яка оголосила голодування, показала фото на вагах 01
День 1-й: от що буває, коли сьогодні не снідали, - адвокатка сімей Небесної Сотні Закревська, яка оголосила голодування, показала фото на вагах 02

Нагадаємо, адвокатка сімей Небесної Сотні Закревська оголосила голодування. Вона голодуватиме доти, поки слідчі у справах Майдану не отримають право перейти в ДБР і відновити розслідування.

З 20 листопада 2019 року Генеральна прокуратура втратила функцію слідства. У зв'язку з цим Управління спеціальних розслідувань підлягає розформуванню. Його співробітникам запропонували вибір: продовжити слідство у складі Державного бюро розслідувань або здійснювати процесуальне керівництво у цих справах в ГПУ після переатестації. Горбатюк відмовився писати заяву на переатестацію за встановленим керівництвом Генпрокуратури зразком, оскільки, на його думку, воно не відповідає чинному законодавству.

21 жовтня генпрокурор Рябошапка підписав наказ про створення департаменту процесуального керівництва (не плутати з досудовим розслідуванням) в провадженнях про злочини, вчинені у зв'язку з протестами 2013-2014 років, а через два дні колишнього начальника управління спеціальних розслідувань ГПУ, яке вело справи Майдану, Сергія Горбатюка звільнили з Генпрокуратури. Департамент ГПУ з розслідування справ Майдану очолив колишній заступник начальника іншого підрозділу Віктор Мисяк, його заступником став Олексій Донський з управління Горбатюка.

Слідство у справах Майдану зупинено мінімум до 3 грудня, через те, що у Верховній Раді не встигли проголосувати за зміни до закону про ДБР.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики