Дніпро підготував 134 одиниці спецтехніки для прибирання снігу. ФОТОрепортаж

1647 11

В м. Дніпро підготували спеціальну техніку для прибирання снігу, за допомогою якої будуть розчищати і посипати дороги піщано-сольовою сумішшю.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу міськради.

Зараз затверджені маршрути для 546 об'єктів, зокрема, проїзди до 40 лікувальних установ міста. Загальна площа охопленої території - понад 11,4 млн кв.м.

"Уже сьогодні готові стати до роботи 134 одиниці комунальної спецтехніки. 77 з них - комбіновані, обладнані пристроями для відвалу снігу і посипання поверхні сумішшю проти ожеледиці. Також - 23 снігоочисники, 19 навантажувачів і інша спецтехніка, яка повністю переобладнана для роботи взимку. Якщо знадобиться більше сил, встановити на машинах додаткове обладнання можна за 2,5 години", - розповіла начальниця відділу департаменту благоустрою Дніпровської міської ради Світлана Литвинова.

Дніпро підготував 134 одиниці спецтехніки для прибирання снігу 01

Зазначимо, що Дніпро - одне з перших українських міст, де для очищення і посипання тротуарів стали використовувати багатофункціональні комунальні машини, які здатні проїхати по вузьких дорогах. До роботи вже готові вісім "Karcher MC 50", дві "Svingo-200" і чотири "Iveco". Влітку вони миють і чистять вулиці, а взимку їх переобладнують під солерозкидувачі з відвалами для снігу.

"Ця машина, наприклад, може проїхати там, де не проїде велика техніка. Влітку підмітає і пилососить вулиці, а взимку здатна прибрати досить великі кучугури і відразу посипати розчищені ділянки сольовою сумішшю", - розповів про особливості роботи машини "Svingo-200" водій Вадим Ковальчук.

Дніпро підготував 134 одиниці спецтехніки для прибирання снігу 02

Рапорозсіювач FordCargo 3542 КДМ – унікальний для України. За чотири години роботи вона здатна обробити, наприклад, всю вулицю Робочу, адже великий 9-кубовий бак це дозволяє.

"Ці машини унікальні: вони не лише розчищають дороги та посипають їх сумішшю з бункерів, але й можуть поливати рапою зі спеціальних баків. Така техніка дуже потужна, надійна і працює за морозу до 40 градусів", каже водій Володимир Савченко.

Спецтехніка готова вийти на вулиці коли завгодно: комунальники постійно відстежують метеопрогнози. Крім цього, для посипань у Дніпрі заготовлено 30 тис. тонн протиожеледних матеріалів (сіль, відсів, пісок), які постійно докуповуються.

Щоб забезпечити максимально можливий у складних погодних умовах рівень безпеки руху, комунальники заздалегідь продумали черговість обробки доріг з урахуванням їхньої важливості і завантаженості. В першу чергу будуть розчищати особливо небезпечні ділянки (мости, шляхопроводи, підйоми і спуски доріг): Південний міст, Центральний міст, Амурський міст, Кайдацький міст, Усть-Самарський міст, Самарський міст, шляхопровід Київський і інші; вулиці: Космічна, Яснополянська, Михайла Грушевського, Робоча; проспекти: Дмитра Яворницького, Олександра Поля, Слобожанський, Івана Мазепи та інші. За кожним з об'єктів вже закріплено достатню кількість спецтехніки для якісного розчищення снігу і ефективної боротьби з ожеледицею.Дніпро підготував 134 одиниці спецтехніки для прибирання снігу 03
Дніпро підготував 134 одиниці спецтехніки для прибирання снігу 04
Дніпро підготував 134 одиниці спецтехніки для прибирання снігу 05

Топ коментарі
+1 iga biv
Го-нюк ты проверил? Или просто ляпаешь как зеля по роялю языком.
показати весь коментар
26.11.2019 11:15