Зеленський зустрівся із главою МЗС Оману Юсуфом бін Аляві: планується нарощування торговельно-економічної співпраці. ФОТО

29438 705

Під час поїздки до Оману президент України Володимир Зеленський зустрівся з міністром, відповідальним за закордонні справи Султанату Оман, Юсуфом бін Аляві бін Абдаллою.

Про це повідомляє пресслужба глави держави на сторінці в мережі "Фейсбук", інформує Цензор.НЕТ.

Сторони обговорили зміцнення відносин між країнами, зокрема зробили акценти на нарощуванні торговельно-економічної співпраці.

Також було відзначено зростання товарообігу, який торік збільшився на 10%, сягнувши $80 мільйонів, та активізацію контактів на рівні торгово-промислових палат. Учасники зустрічі домовилися продовжити практику українсько-оманських бізнес-форумів – з огляду на успішність останніх двох таких заходів у Києві в 2019 році, в яких взяли участь десятки бізнесменів з Оману.

Президент Володимир Зеленський зазначив, що Україна зацікавлена в прямих інвестиціях з Оману, наголосивши на таких перспективних галузях як енергетика та важка промисловість, будівництво, сільське господарство, інформаційні технології та інновації, розвиток інфраструктури, медицина, туризм.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський зперебуває в Омані, куди він відбув разом з родиною рейсовим літаком.

Зеленський зустрівся із главою МЗС Оману Юсуфом бін Аляві: планується нарощування торговельно-економічної співпраці 01Зеленський зустрівся із главою МЗС Оману Юсуфом бін Аляві: планується нарощування торговельно-економічної співпраці 02

Топ коментарі
+97 Орландо Бум
Президент крупнейшей европейской страны и "один из самых влиятельных политиков мира" едет за свой счёт в крохотное государство, занесённое в чёрный список офшоров ЕС, для того, чтобы встретится с пятым по рангу министром?! Если нет никакой разницы, то верните, плиз, Порошенко.
показати весь коментар
05.01.2020 18:56
+75 cloud2009 26ea8082
с кем, с кем?
интересно, сколько денег стоило Зе это фото....
Прекратите...., я уже не могу ржать...!!! Зеленский встретился с главой МИД Омана Юсуфом бин Аляви: планируется наращивание торгово-экономического сотрудничества - Цензор.НЕТ 8801
показати весь коментар
05.01.2020 18:55
+51 сидор сидоров 945e588f
В Омане нет министра закордонных справ.Там все в одном лице.У нас лжец,а не президент.
показати весь коментар
05.01.2020 19:15