Цензор.НЕТ

11.01.20 12:28

Найманця "ЛНР", затриманого контррозвідкою СБУ, засуджено до 8 років ув'язнення. ФОТО

За матеріалами контррозвідки Служби безпеки України, до восьми років позбавлення волі засуджено бойовика терористичної організації "ЛНР".

Найманця "ЛНР", затриманого контррозвідкою СБУ, засуджено до 8 років ув'язнення. ФОТО

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр СБУ.

Контррозвідники і слідчі спецслужби встановили, що в 2014-2015 роках житель тимчасово окупованого Сорокиного в складі незаконних підрозділів терористів протистояв силам АТО на території Донецької та Луганської областей. Він, зокрема, брав активну участь у запеклих бойових діях під Дебальцевим. Згодом бойовик продовжив "службу" на блокпостах терористів і в так званому "митному комітеті ЛНР".

Найманця ЛНР, затриманого контррозвідкою СБУ, засуджено до 8 років увязнення 01

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 110 і ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України, бойовика було оголошено в розшук. У вересні минулого року унаслідок спланованої оперативної комбінації СБУ вивела терориста на підконтрольну Україні територію і затримала його.

Найманця ЛНР, затриманого контррозвідкою СБУ, засуджено до 8 років увязнення 02

Сватівський районний суд Луганської області визнав його винним у зазіханні на територіальну цілісність і недоторканність України і в участі в діяльності терористичної організації. Вирок набув чинності.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики