"Слуга народу" Дубінський збирає підписи нардепів за звільнення Ситника. Уже підписалося понад 140 осіб. ДОКУМЕНТ

3227 23

Нардеп від "Слуги народу" Олександр Дубінський почав збір підписів народних депутатів для відставки директора НАБУ Артема Ситника.

Про це нардеп написав у своєму Facebook, передає Цензор.НЕТ.

"Підписи за звільнення корупціонера Ситника з посади голови Незалежного антикорупційного бюро. На зараз понад 140 підписів", - повідомив Дубінський, виклавши відповідний документ. На фото видно тільки 2 сторінки документа і 109 підписантів.

Слуга народу Дубінський збирає підписи нардепів за звільнення Ситника. Уже підписалося понад 140 осіб 01
Слуга народу Дубінський збирає підписи нардепів за звільнення Ситника. Уже підписалося понад 140 осіб 02

Раніше, Держбюро розслідувань розпочало роботу за заявою нардепа від "Слуги народу" Олександра Дубінського щодо директора НАБУ Артема Ситника.

Нагадаємо, главі НАБУ інкримінували недекларування елітного відпочинку, який йому оплачували треті особи. Згідно зі свідченнями свідка у справі, за період з 2017 по 2019 рік Ситник відпочивав у мисливському угідді "Поліське-Сарни" Рівненської області п'ять разів.

Ексгенпрокурор Юрій Луценко заявляв, що "за свій відпочинок і відпочинок родини своїх друзів, за письмовими заявами працівників цього господарства, пан Ситник забув заплатити чималу суму готівкою".

Ситник заявляв, що не визнає вину в адміністративному порушенні.

Він звинувачувався в порушенні встановленого законом обмеження для держслужбовців під час отримання подарунків. Зазначена стаття (ст. 172-5 Кодексу про адмінпорушення) передбачає покарання у вигляді штрафу від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією подарунка (1700-3400 гривень).

Пізніше Сарненський районний суд визнав директора НАБУ Артема Ситника винним в адміністративному порушенні під час відпочинку в Рівненській області та присудив штраф у розмірі 3400 гривень. Захист Ситника подав апеляцію.

13 грудня 2019 року суд визнав директора НАБУ Артема Ситника винним у справі про його відпочинок за чужий рахунок у мисливському господарстві на Рівненщині.

Слуга народу Дубінський збирає підписи нардепів за звільнення Ситника. Уже підписалося понад 140 осіб 03

Топ коментарі
+21 Підлога Маккартні
Сказал мужик у которого 24 квартиры, 17 машин и мамка, которая любит скорость "Слуга народа" Дубинский собирает подписи нардепов за увольнение Сытника с должности директора НАБУ - Цензор.НЕТ 3775
показати весь коментар
05.02.2020 16:33
+7 Вольный Каменьщик
"Слуга народа" Дубинский собирает подписи нардепов за увольнение Сытника. Уже подписалось больше 140 человек - Цензор.НЕТ 6807
показати весь коментар
05.02.2020 16:47
+5 Шарик Корровский
Почему эта гниль воровская собирает подписи, а не выдворен с фракции?
Эй, фанаты зеленых, это ваш урод, выбрали - будьте добры убрать за собой, бо уже мухи летают. Не, всех всё устраивает. Я если за кого-то голосую, то потом за свой выбор отвечаю(Поэтому я ни за шоколадных ни за зеленых не голосовал - сорта воровитого гамна).
показати весь коментар
05.02.2020 16:39