У Дніпрі закупили першу партію медичного обладнання для лікування хворих COVID-19 на 3 млн грн. ФОТО

8224 89

23 березня 21-а лікарня, яку визначено базовою для лікування коронавірусу, отримала від міста першу партію необхідного медичного обладнання на загальну суму близько 3 млн грн.

Як передає Цензор.НЕТ, про це пише місцеве видання Город.

Генеральний директор інфекційної лікарні №21 Микола Турчин зазначив: "У лікарню поступили два двоканальні електрокардіографи і пульсоксиметри для вимірювання рівня кисню в крові дітей. Незабаром ми чекаємо 35 апаратів для штучної вентиляції легенів і 30 кисневих концентраторів та інше необхідне обладнання для надання допомоги при захворюванні COVID -19".

Він додав, що в першій партії поставки медичного обладнання надійшли засоби індивідуального захисту персоналу, розраховані на місяць. Крім цього, отримали і засоби для проведення дезінфекції, їх має вистачити на три місяці.

Нагадаємо, що на придбання обладнання, в тому числі засобів захисту, мер Дніпра Борис Філатов виділив 98 мільйонів гривень. Це лише на 2 мільйони менше, ніж передбачив уряд для всієї країни.

У Дніпрі закупили першу партію медичного обладнання для лікування хворих COVID-19 на 3 млн грн 01

У Дніпрі закупили першу партію медичного обладнання для лікування хворих COVID-19 на 3 млн грн 02
У Дніпрі закупили першу партію медичного обладнання для лікування хворих COVID-19 на 3 млн грн 03

Топ коментарі
+21 Who's Here
В Днепре закупили потому что в Днепре ещё во власти клятые порохоботы и зеленые ублюдки ещё не поставили своих людей
показати весь коментар
23.03.2020 19:40
+14 SANDY
толку з того, якщо всі українські запаси гідроксихлорохіну і азитроміцину вже продані за кордон В Днепре закупили первую партию медицинского оборудования для лечения больных COVID-19 на 3 млн грн - Цензор.НЕТ 1047
показати весь коментар
23.03.2020 19:40
+9 One Reader
«Французькі вчені провели успішні випробування ліків проти коронавируса SARS-CoV-2, що викликає захворювання COVID-19. Розповідається про клінічний досвід ефективного лікування інфекції комбінацією антималярійних препаратів гідроксихлорохіну і азитроміцину, про ефективність яких повідомляло безліч лікарів - зокрема, китайських. »
«Підтверджено, що у перехворілих COVID-19 виробляється імунітет до захворювання. »
показати весь коментар
23.03.2020 19:38