Фонд Порошенка передав партію реанімаційного обладнання у Львівський обласний госпіталь. ФОТОрепортаж

11688 245

Серед обладнання, зокрема, аспіратори, монітори пацієнта, пульсоксиметри, шприцові помпи, ларингоскопи та інше обладнання, яке було придбане на запит медиків і необхідне під час лікування пацієнтів з ускладненнями коронавірусної хвороби.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу "Європейської Солідарності".

За словами заступника Генерального директора госпіталю Романа Середича, медзаклад є установою першої лінії. Тобто у разі, коли спеціалізована інфекційна лікарня Львова не буде справлятися через сплеск захворюваності, пацієнтів будуть розміщувати в госпіталі. Тож обладнання для діагностики та інтенсивної терапії вкрай необхідне.

"Сьогодні дуже важливо, щоб всі небайдужі об’єднали свої зусилля перед бідою, яка прийшла на нашу землю. І сьогодні ми, представники "Європейської Солідарності", за допомогою Благодійного Фонду Порошенка маємо можливість передати для Львівщини обладнання, яке точно краще підготує і цей госпіталь, і всю систему охорони здоров’я до зустрічі із викликом пандемії. Я переконаний, що такий добрий приклад має бути підтриманий всією Україною. Все суспільство повинно об’єднатися в боротьбі з загрозою, яка сьогодні прийшла на нашу землю", – зазначив народний депутат Олег Синютка.

Львівський обласний госпіталь інвалідів війн та репресованих ім. Ю.Липи – це основний медзаклад області, в якому надається спеціалізована медична допомога інвалідам та ветеранам війн. З 2014 р. госпіталь став центром медичної, психологічної та фізичної реабілітації учасників антитерорестичної операції, в ньому функціонує електронний Реєстр демобілізованих учасників АТО області.

Сьогодні партію обладнання від Фонду Порошенка отримає також Міська клінічна лікарня N21 у Дніпрі. А в найближчі дні кілька партій обладнання будуть передані в медичні установи в інших областях України.

Нагадаємо, раніше Фонд Порошенка профінансував відновлення 10 апаратів ШВЛ у Київській лікарні швидкої допомоги.

Фонд Порошенка передав партію реанімаційного обладнання у Львівський обласний госпіталь 01
Фонд Порошенка передав партію реанімаційного обладнання у Львівський обласний госпіталь 02
Фонд Порошенка передав партію реанімаційного обладнання у Львівський обласний госпіталь 03
Фонд Порошенка передав партію реанімаційного обладнання у Львівський обласний госпіталь 04

Топ коментарі
+63 wake up-UA
Фонд Порошенко передал партию реанимационного оборудования во Львовский областной госпиталь - Цензор.НЕТ 57
показати весь коментар
24.03.2020 14:33
+52 Сергей Марикуца
Сейчас "Квартал" как напряжется, как передаст во все больницы Украины Фонд Порошенко передал партию реанимационного оборудования во Львовский областной госпиталь - Цензор.НЕТ 6155 .
показати весь коментар
24.03.2020 14:33
+49 phantom4
"Квартал" и так передасты....
показати весь коментар
24.03.2020 14:36