Цензор.НЕТ

18.03.16 19:12

"Радіо Польща" оприлюднило санкційний "список Савченко", який передали лідерам ЄС. ДОКУМЕНТ

До списку, який названо "Пропозиції щодо списку осіб, відповідальних за незаконне утримання Надії Савченко", влада України внесла голову ФСБ Росії Олександра Бортнікова, голову СКР Олександра Бастрикіна, керівника Головного слідчого управління СК РФ Олександра Щукіна, російських слідчих, прокурорів і суддів - усього 46 осіб.

Крім того, українська сторона пропонує ввести санкції щодо двох громадян України: ватажка бойовиків так званої "ЛНР" Ігоря Плотницького та одного з його спільників - Валерія Болотова, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Польща.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Єврокомісар Стиліанідіс закликав РФ негайно звільнити Савченко

савченко список

савченко список

савченко список

Также читайте: Мы не остановимся на "списке Савченко". Готовится новый перечень лиц, причастных к пыткам 11 украинских политзаключенных, - Порошенко

савченко список

савченко список

савченко список

Читайте также на "Цензор.НЕТ": "Список Савченко" - условное название, он будет расширен, - МИД

савченко список

Кроме того, к списку лиц, в отношении которых предлагается ввести санкции, прикреплен перечень "украинских граждан, которых Россия незаконно удерживает на своей территории". Он включает 11 фамилий, среди которых, в частности, Надежда Савченко, Николай Карпюк, Олег Сенцов, Александр Кольченко, Александр Костенко и др.

савченко список

Нагадаємо, на початку березня група депутатів Європарламенту закликали Євросоюз ввести персональні санкції проти президента Росії Володимира Путіна і ще 28 осіб у зв'язку з "незаконними", на думку депутатів, діями щодо Надії Савченко. Підписи під документом поставили 57 депутатів. Під санкціями малися на увазі заборона на в'їзд в ЄС, заморожування активів і конфіскація всього майна фігурантів на території Євросоюзу.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики