Цензор.НЕТ

19.03.16 11:05

Сапера Гаркавенка, який загинув на бойовому завданні, офіційно представляють як такого, що діяв самовільно, - однополчанка Бурлакова. ДОКУМЕНТ + ФОТО

Український військовослужбовець, сапер Анатолій Гаркавенко ("Морячок") загинув під час виконання завдання, яке надав його безпосередній командир, а не під час самовільного виходу на мінне поле, як пишуть у офіційних документах.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це пише наречена Гаркавенка, його однополчанка Валерія Бурлакова на своїй сторінці в Facebook.

За її інформацією, 30 січня Гаркавенко пішов на мінне поле, "бо то був наказ його безпосереднього командира, офіційного виконувача обов'язків командира нашого з ним взводу (2-й взвод, 1-а рота, 1-й батальйон, 93-я ОМБр, місце дислокації - шахта "Бутівка") "Директора". "Це Юрій Коваль. Потрібно було знайти те, що налаштував у зеленці один колишній наш боєць, якого тоді якраз поперли з роти ", - пише вона.

Водночас Бурлакова наводить офіційну відповідь з приводу смерті нареченого і однополчанина. Згідно з документом, Гаркавенко загинув від множинних осколкових поранень "у вільний від виконання службових обов'язків час". "Справа в тому, що, дочекавшись нарешті вільної хвилинки, він, Андрій Котовенко ("Кот") та Ігор Ронг "самостійно без дозволу відбули для проведення розвідки до лісосмуги, підконтрольної НВФ ", - підкреслила вона.

"Не будемо казати про те, що саме сталося 30 січня в зеленці: чи то вибухнула дійсно згадана в телеграмі Ф-1, чи то монка, чи це взагалі радіокерований фугас. Не будемо і про те, як це могло статися", - зазначає Бурлакова.

"Про те, що це наказ взводного, а не геніальна ідея "Морячка", я дізналася від самого Толіка. А навіть якщо б і не дізналася, вже потім, коли ми з хлопцями поверталися з похорону, стали свідками іншої зворушливою картини. Дніпропетровськ. Маленька кухня знімної квартири. За столом - я, "Кіт", Гера і поранений осколком через кілька днів після загибелі "Морячка" взводний, "Директор". "Директор" налаштовує музику з мобілки, плаче і згадує, що це він послав "Морячка "в зеленку. Гадаю, що після цього він колись не буде цього заперечувати. Тим більше ні в якому разі не звинувачую командира. Це війна", - розповіла наречена Гаркавенка.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": До кінця березня на Донбасі повинні розмінувати 12 зон, - Хуг

гибель гаркавенкогибель гаркавенкогибель гаркавенкогибель гаркавенко

(Фото і документи з Facebook-сторінки Валерії Бурлакової)


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики