Цензор.НЕТ

20.03.16 15:20

"Сьогодні свято, не треба псувати його людям, якщо не хочете проблем", - мешканця Брянська Маханенкова поліція "попросила" зняти український прапор з балкону. ДОКУМЕНТ

Мешканець Брянська (Росія) Андрій Маханенков просить Генеральну прокуратуру РФ і уповноваженого з прав людини роз'яснити, чи є порушенням вивішування на балконі українського прапора.

Як повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на "Откритую Росію", він направив звернення до Генеральної прокуратури Росії, прокурору Брянська і уповноваженого з прав людини в РФ, в якому просить роз'яснити наступне:

- Чи є правопорушенням розміщення національного прапора України і/або інших держав, з якими у РФ є дипломатичні відносини, на балконі власної квартири? Чи є це актом екстремізму? Якщо є, то які саме норми права забороняють це робити?

- Чи є правоможними вимоги або прохання співробітників поліції щодо зняття національного прапора України з балкону приватної квартири?

Як повідомив Маханенков, його звернення зумовлене такими обставинами: "18 березня 2016 року я вивісив на балконі моєї квартири національний прапор України - держави, з якою у Російської Федерації є дипломатичні відносини і давні культурно-історичні зв'язки. Через кілька годин після розміщення національного прапора України на моєму балконі до мене додому з'явилися двоє співробітників поліції в формі. Поліцейські почали вимагати, точніше, настійно попросили по-доброму, якщо ми не хочемо, щоб нами займався відділ з протидії тероризму і екстремізму, зняти прапор України з нашого балкону. На запитання, на якій підставі ми повинні це зробити і який закон ми порушили, поліцейські не відповіли, однак зазначили: "Сьогодні свято, не треба псувати його людям, якщо не хочете проблем ... Ви ж все розумієте". Якє саме свято, яким саме людям і чим саме ми зіпсували, я та моя дружина не розуміємо. Йдучи, співробітники поліції ще раз зазначили, якщо ми не хочемо проблем, щоб нами зайнявся відділ з протидії тероризму і екстремізму, а хочемо "по-хорошому", то ми повинні негайно зняти прапор України зі свого балкону".

"Будучи законослухняним громадянином, допускаючи, що зазначені вимоги співробітників поліції засновані на якомусь невідомому мені законі і не бажаючи своїй родині "проблем з відділом з протидії тероризму та екстремізму", про які нас "попередили", я зняв прапор України зі свого балкону до отримання відповіді на звернення до Генеральної прокуратури РФ і Уповноваженого з прав людини в РФ ", - додав він.россия украина флаг брянск
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики