Цензор.НЕТ

21.03.16 10:33

Забудовник "Житлоінвестбуд-УКБ" прискорив знищення озера на столичних Позняках, - активісти. ФОТО

Після неодноразових протестів жителів столичного масиву Позняки проти знищення озера на вулиці Здолбунівській, забудовник прискорив роботи із засипання водойми.

Про це Цензор.НЕТ повідомили місцеві жителі.

На цій ділянці по вул. Здолбунівській на перетині з вул. Тепловозною КП "Житлоінвестбуд-УКБ" має намір звести шестисекційний багатоповерховий будинок на тисячу двісті сімдесят шість квартир. Ця земля була передана під забудову рішенням Київради від 26 грудня 2014 року.

Дивіться : "Хлопці, вам не стидно? Чого ти кидаєшся на мене?! Ти, блін, гопнік!", - "тітушки" допомагають забудовнику засипати озеро на столичних Позняках. ВІДЕО

Навесні 2015 року почалися підготовчі роботи до будівництва. Забудовник почав засипати водойму. Активісти стверджують, що вона є озером, тоді як міська влада і "Житлоінвестбуд-УКБ" посилаються на рішення КП "Інститут генерального плану міста Києва" про відсутність водойм на цій ділянці. У березні 2016 року роботи продовжилися.

Місцеві жителі наполягають, що ця водойма є озером. Мешканці дали озеру назву "Качине" через велику кількість качок та іншої живності, яка живе в його екосистемі.

Жителі регулярно виходять на акції протесту і кілька разів зазнавали нападів "тітушок", які допомагають забудовнику.

озеро качине

"Машини йдуть одна за одною. Засипають озеро. Наші активісти знову збираються", - розповів місцевий житель Сергій Миронюк, закликаючи приєднатися до захисту озера всіх небайдужих мешканців столиці.

озеро качине

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики