Цензор.НЕТ

21.03.16 15:22

Відкриття фотовиставки "Портрет солдата" автора "Цензор.НЕТ" Віки Ясинської відбудеться сьогодні в київському Будинку офіцерів. ФОТОрепортаж+ВІДЕО

21 березня о 18:00, в Центральному будинку офіцерів ЗСУ (другий поверх) за адресою: м. Київ, вул. М. Грушевського, 30/1, відбудеться відкриття виставки фотографа і журналіста, автора "Цензор.НЕТ" Віки Ясинської "Портрет солдата".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Виставка "Портрет солдата" - це портрети чоловіків, які добровольцями або за призовом брали участь у військових діях на сході нашої країни. Протягом останнього року автор записувала історії війни з вуст її учасників. На виставці представлені портрети лише деяких захисників нашої країни. "Портрет солдата" - це спроба познайомити суспільство з людьми, які не залишилися байдужими до подій на сході і ризикували своїм життям, керуючись власними переконаннями.портрет солдата

Багато солдатів отримали фізичні або душевні травми. Кожен з них бачив смерть товаришів і відчув на собі руйнівну силу війни. Поєднавши портрети з цитатами, автор виставки прагне показати не тільки зовнішність, а й психологічний портрет різних за соціальним статусом, але єдиних у своєму прагненні захистити рідну землю людей.

портрет солдата

Вікторія Ясинська з липня 2014 року проводить бесіди з бійцями і робить знімки.

"Портрет - це обличчя, очі і навіть риси характеру, а ось душа людини - це її дії. Наші хлопці, захисники - це люди, які своїми діями розкрили перед іншими свої душі. Я намагалася тільки зафіксувати цих людей для історії і показати країні, який характер мають чоловіки, які називають і відчувають себе українцями. Їх всіх об'єднує тільки одна ідея - захищати свою землю і помститися за загиблих друзів", - говорить Вікторія.


портрет солдата

Відвідати експозицію можна з 22 березня до 18 квітня згідно з графіком роботи Будинку офіцерів.

Пізніше виставка буде представлена у понад 15 містах і селищах України, звідки родом герої виставки. Крім того, навесні роботи демонструватимуться в спільному проекті з Національним військово-історичним музеєм України в 5 містах України. Завершиться тур у Києві, де експозицію знову зможуть побачити кияни та гості міста.

портрет солдата

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики