Цензор.НЕТ

21.03.16 15:40

Пікет на підтримку Савченко розігнали в Москві. ФОТОрепортаж

У Москві на Пушкінській площі розігнали протестувальників, які підтримували Надію Савченко, при цьому затримали активіста, політика Марка Гальперіна. Через деякий час, він був відпущений з ВВС.

Марк Гальперін затриманий на Пушкінській площі. Він розповів ВВС-Інфо, що стояв із плакатом на підтримку Надії Савченко, передає Цензор.НЕТ.

Після того, як він згорнув плакат і відійшов, за його словами, підбігли двоє невідомих і розгорнули якийсь плакат над його друзями і операторами. Вони кричали щось на підтримку Савченко. Гальперін вважає, що це була провокація. Двоє невідомих також затримані.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Штайнмаєр найближчим часом здійснить візит до Москви, де обговорить справу Савченко

Пізніше активістка Олена Захарова, яка також була присутня на Пушкінській площі, розповіла, що невідомі розгорнули свій плакат над Євгеном Криловим, який стояв зі згорнутим плакатом. У цей час, за її словами, Гальперін був від Крилова приблизно в десяти метрах. Поліцейські спочатку схопили Крилова і цих двох, і тоді Гальперін пішов в сторону метро, однак поліцейський побіг за ним і затримав його. Крилова в результаті затримано не було.

"Марк Гальперін відпущений з ВВС "Тверський", куди його доставили після затримання на Пушкінській площі. За його словами, поліцейські подивилися відео затримання і переконалися в тому, що він перебував на відстані від того місця, де двоє невідомих розгорнули плакат над Євгеном Криловим. Вони зараз ще перебувають у ВВС", - зазначило пізніше
видання.

Дивіться: "Через 10 днів після вироку Надія має намір оголосити сухе голодування", - адвокат Савченко Полозов. ВІДЕО


москва савченко пикетмосква савченко пикетмосква савченко пикетмосква савченко пикетмосква савченко пикетмосква савченко пикетмосква савченко пикет
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики