Цензор.НЕТ

21.03.16 17:28

Київські податківці викрили велику мережу підприємств, які допомагали ухилятися від сплати податків: вилучено десятки мільйонів гривень. ФОТОрепортаж

У Києві співробітники податкової міліції викрили велику транзитно-конвертаційну групу підприємств, що надавали послуги з незаконного формування податкового кредиту та мінімізації податкових зобов'язань.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-центрі ДФС.

У рамках розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів) встановлено, що до складу групи входили понад 30 підприємств, які в основному зареєстровані в Києві та Київській області.

Схема була організована в такий спосіб: продукція фактично реалізовувалася через оптові ринки та інтернет-магазини за готівку, до того ж у бухгалтерському та податковому обліках відбивалося проведення безтоварних операцій із "сумнівними" компаніями, що входять до складу групи. Останні відображали реалізацію товарів на адресу підприємств з ознаками фіктивності, безпідставно формуючи податковий кредит із ПДВ. Отримана від реалізації готівка направлялася організаторами схеми для розрахунків із клієнтами.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Київські податківці припинили роботу конвертаційного центру з обігом 400 мільйонів гривень. ФОТО

Крім того, встановлено зловмисників, які здійснювали супровід діяльності підприємств транзитно-конвертаційної групи. Вони були залучені до проведення незаконних операцій із готівкою, а також здійснювали пошук і реєстрацію фіктивних компаній.

конвертцентр денег отмывание

Для здійснення безготівкових операцій та зняття готівки використовувалися сім банків.

Усього за час діяльності групи було проконвертовано понад 150 мільйонів гривень, збиток, нанесений бюджету, становить 30 мільйонів гривень.

Одним із учасників незаконної схеми є офіційний дистриб'ютор виробника шпалер. Через нього проводиться реалізація більше 50% від загального обсягу виробленої продукції, а її основними покупцями є низка будівельних гіпермаркетів. Частина продукції експортується переважно до країн СНД.

Читайте: Затримано партію секонд-хенду на 2,3 мільйона гривень на Львівщині. ФОТО

конвертцентр денег отмывание

В результате проведенных 17 обысков в офисных, складских, жилых помещениях и автомобилях фигурантов расследования было обнаружено и изъято более 2,1 миллиона гривен, более 780 тысяч долларов США и 20,1 тысячи евро, что по курсу Национального банка Украины составляет около 21,5 миллиона гривен. Также изъято 5 печатей и штампов, 25 единиц компьютерной техники, 12 единиц носителей информации, содержащих сведения о преступной деятельности, три мобильных телефона, первичные бухгалтерские документы, черновые записи.

конвертцентр денег отмывание

В настоящее время следственно-оперативные мероприятия продолжаются. Устанавливается полный круг лиц, причастных к незаконным операциям.

конвертцентр денег отмывание
конвертцентр денег отмывание
конвертцентр денег отмывание
конвертцентр денег отмывание
конвертцентр денег отмывание
конвертцентр денег отмываниеконвертцентр денег отмывание
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики