Цензор.НЕТ

21.03.16 18:36

"Ось уже два тижні нам невідоме місцезнаходження Олега Сенцова", - російська правозахисниця Щур. ДОКУМЕНТ

Місцезнаходження українського політв'язня Олега Сенцова в Росії наразі невідомо.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявила представниця правозахисної організації "Асоціація незалежних спостерігачів" Тетяна Щур на своїй сторінці у Facebook.

"Шановні колеги, правозахисники, громадські спостерігачі, особливо ті, що працюють в областях, що знаходяться на маршруті запланованого проходження етапу Олега Сенцова з Челябінська до Якутії, у першу чергу - Курганської, Омської, Новосибірської. Ось уже два тижні нам невідоме місцезнаходження Олега Сенцова. Після того, як у ніч з 6 на 7 березня з незнайомого номера надійшло повідомлення про те, що Олега етапували з Челябінська, відомостей про нього не надходило", - пише вона.

Читайте на "Цензор.НЕТ": "Живий-здоровий, під охороною": Сенцов написав листа з челябінського СІЗО. ФОТО

"Звертаємося до вас із пропозицією зробити запити до своїх регіональних Управлінь виконання покарань про те, чи не перебуває Сенцов Олег Геннадійович, 1976 року народження, у слідчих ізоляторах цього регіону. Як правило, у кожному суб'єкті Федерації є не більше 1-2 слідчих ізоляторів, куди доправляють ув'язнених, яких етапують", - зазначила Щур.

"Можна зробити запит і безпосередньо начальнику такої установи. Можна відразу запросити довідку про те, чи перебував Олег Сенцов там раніше і коли і куди його було етаповано звідти", - пояснює вона.

"Згідно із законом, Федеральна служба виконання покарань має право не повідомляти нам, де саме в цей момент знаходиться ув'язнений, якого етапують. Але начальник ізолятора зобов'язаний надати інформацію про знаходження ув'язненого під його дахом", - підкреслила правозахисниця.сенцов

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики