Цензор.НЕТ

21.03.16 18:12

Порошенко передав вдові Георгія Гонгадзе орден "Зірка Героя". ФОТО

Президент України Петро Порошенко передав вдові загиблого журналіста Георгія Гонгадзе Мирославі орден "Зірка Героя".

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Президента.

"Майже через 16 років після трагічної загибелі Ґії маю високу честь і велику відповідальність передати Вам і вашій родині Золоту Зірку Героя України - вищу державну нагороду, яка по праву належить Георгію Гонгадзе", - сказав Президент під час передачі нагороди дружині загиблого журналіста Мирославі Гонгадзе.

Глава держави відзначив величезний внесок Георгія Гонгадзе в розбудову незалежної України, боротьбу за свободу слова та розвиток незалежних ЗМІ. "Своє життя Георгій віддав за Україну. Він є прикладом того, яким має бути справжній українець", - сказав Петро Порошенко.

Також читайте: 10 тисяч українських воїнів були нагороджені за мужність і героїзм, проявлені під час АТО, - Міноборони

Президент також наголосив, що сьогодні звання Героя України у воюючий країні набуло своєї справжньої цінності і протягом двох останніх років всього кілька десятків українців удостоєні честі носити його.

В свою чергу Мирослава Гонгадзе наголосила: "Ґія завжди був готовий віддати життя за Україну. І, якщо б він сьогодні був живим, він був би там - на східних кордонах. Якщо б він був живий, він би пишався цією нагородою".

порошенко

Президент подякував Мирославі Гонгадзе, за те, що вона не пориває зв'язки з Батьківщиною і, фактично, працює послом доброї волі, шляхом народної дипломатії зміцнюючи стратегічне партнерство між Україною та США, особливо важливе для протидії російській агресії.

Читайте: "Творчий підхід": Як кремлівські пропагандисти "перекладають" з англійської. РОЗСЛІДУВАННЯ
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики