Цензор.НЕТ

26.03.16 20:40

У ГПУ оприлюднили лист одеських нардепів з вимогою відставки Сакварелідзе. Серед підписантів Ківалов і Пресман. ДОКУМЕНТ

Народні депутати, обрані від Одеської області, підтримали звернення керівників територіальних прокуратур України щодо звільнення заступника генпрокурора Давида Сакварелідзе від займаної посади.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в листі народних обранців, розміщеному на сайті ГПУ.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Сакварелідзе особисто винен у затягуванні справи "діамантових прокурорів", - представник ГПУ Куценко

"Все прокурорське надбання Д. Сакварелідзе - це імпорт в область популізму, обману та артистизму. Будучи до кінця об'єктивними, слід відмітити дві речі, які дійсно вдалися Давіду Сакварелідзе в м. Одеса, а саме: надшвидка адаптація до самих дорогих готелів, ресторанів та брендових бутиків; вірна служба у якості «місцевого посіпаки» чинному губернатору області М. Саакашівлі на його не менш популістських заходах ", - зазначили підписанти.

Нардепи вважають, що обіймаючи посаду прокурора Одеської області протягом півроку він нічого не зробив для зміцнення законності і правопорядку в області, розкриття і розслідування злочинів.

Читайте також: Справу "діамантових прокурорів" повинні розслідувати або відсторонені слідчі з групи Сакварелідзе, або НАБУ, - Бутусов

Під листом підписалися Дмитро Голубов та Олександр Урбанський (БПП), Євген Дейдей і Павло Унгурян ( "Народний фронт"), Сергій Ківалов (позафракційний), Олександр Пресман, Василь Гуляєв і Дмитро Барвіненко (партія "Відродження").

Нагадаємо, цієї п'ятниці глави майже всіх обласних прокуратур підписалися під заявою, в якій йдеться про те, що заступник генпрокурора Давид Сакварелідзе ганьбить відомство.

письмо область одесская нардепы сакварелидзе

письмо область одесская нардепы сакварелидзе

письмо область одесская нардепы сакварелидзе


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики