Цензор.НЕТ

26.03.16 23:30

У Харківській області ліквідовано конвертаційний центр з оборотом 60 мільйонів гривень. ФОТО

У Харківській області співробітники податкової міліції ліквідували конвертаційний центр з оборотом понад 60 мільйонів гривень.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі ДФС.

У рамках розслідування кримінального провадження, відкритого за кількома статтями, встановлено, що конвертцентр діяв на території Київської та Харківської областей. Зловмисники надавали послуги з переведення безготівкових грошей у готівку і незаконного формування податкового кредиту підприємствам реального сектору економіки.

Для цього, на банківські рахунки підприємств-транзитерів перераховувалися кошти за товари і послуги. Далі гроші надходили на рахунки
підприємств-неплатників ПДВ і фізосіб як фінансова допомога, після чого знімалися в банках і видавалися клієнтам. Податковий кредит формувався на рахунок так званих зустрічних потоків.

Орієнтовний обіг коштів, які оберталися через конвертцентр, становить понад 60 мільйонів гривень, втрати бюджету - близько 10 мільйонів гривень.

У результаті проведених дев'яти обшуків у офісних та житлових приміщеннях фігурантів розслідування, а також в їхніх автомобілях виявлено та вилучено понад 100 тисяч гривень готівкою, 30 печаток, ключі електронної звітності, електронні носії інформації, мобільні телефони, комп'ютерна техніка, банківські картки та фінансово-господарська документація, яка свідчить про протиправну діяльність.

У цей час слідство триває.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Податківці ліквідували конвертаційний центр з обігом понад 130 млн грн на Хмельниччині

конвертцентр гфс

конвертцентр гфс

Дивіться також: Податківці ліквідували незаконне виробництво пально-мастильних матеріалів на Кіровоградщині: вилучено понад 25 тис. літрів бензину. ВИДЕО
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики