Порошенко закликав представників американських компаній до активного розвитку співробітництва з Україною у військово-промисловій сфері. ФОТО

16068 175

Президент України Петро Порошенко у Вашингтоні провів зустріч із представниками провідних американських компаній військової промисловості, що беруть участь у поставках товарів і послуг військового призначення в Україну.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі Глави держави.

Президент висловив вдячність присутнім на зустрічі за важливий внесок американської сторони у зміцнення обороноздатності України. Він наголосив на необхідності посилення двосторонньої співпраці для стримування збройної агресії проти України на Донбасі, що триває.

Глава держави відзначив широкі можливості для налагодження взаємодії між підприємствами ВПК України та Сполучених Штатів за різними перспективними напрямами, у тому числі в рамках кооперації у питаннях виробництва озброєнь та обладнання, залучення американських технологій та інвестицій у спільні проекти в Україні.

Читайте: США виділять Україні 55 млн дол. для утилізації твердого ракетного палива РС-22
сша порошенко

сша порошенко
Читайте на "Цензор.НЕТ": Порошенко повинен відновити Сакварелідзе на роботі та почати діалог із суспільством щодо нового генпрокурора, - "Нью-Йорк Таймс"