Цензор.НЕТ

22.04.16 22:16

Податківці Київщини ліквідували конвертаційний центр з оборотом понад 50 мільйонів гривень. ФОТО

У Київській області працівники податкової міліції припинили діяльність конвертаційного центру, який надавав підприємствам реального сектора економіки послуги з формування незаконного податкового кредиту та незаконного переведення безготівкових коштів у готівку.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі ДФС.

У рамках розслідування кримінального провадження, відкритого за низкою статей, було з'ясовано, що зловмисники з метою прикриття своєї незаконної діяльності зареєстрували та придбали корпоративні права 10 транзитно-конвертаційних компаній.

Податковий кредит формувався за рахунок нібито придбання товарів у суб'єктів господарювання реального сектора економіки і підприємств-імпортерів.

Безготівкові грошові кошти надходили на рахунки транзитно-конвертаційних СГД у вигляді оплати за роботи і послуги, після чого гроші конвертувалися в готівку за винагороду в розмірі 10-12%. Для переведення в готівку використовувалися рахунки, відкриті в одному з банків.

Загальна сума проконвертованих таким чином коштів становить 52 мільйони гривень.

У результаті проведених семи обшуків було виявлено та вилучено понад 1,1 тисячі доларів США, майже 82 тисячі гривень, 26 чекових книжок, бухгалтерські документи та чорнові записи, комп'ютерну техніку, мобільні телефони, 21 печатку, 9 банківських карт.

Крім того, накладено арешти на розрахункові рахунки транзитно-конвертаційних підприємств на загальну суму 620 тисяч гривень.

Зараз слідчі дії тривають, готуються клопотання щодо розкриття банківської таємниці стосовно розрахункових рахунків підприємств, що входили до складу конвертаційного центру.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Податківці ліквідували великий цех із виробництва фальсифікованого алкоголю. ФОТОрепортаж

гфс

Також читайте: Податківці запобігли незаконному експорту шипшини та сухофруктів на Чернігівщині. ФОТОрепортаж

гфс

Читайте також: Податківці Одеської області ліквідували велику схему ухилення від сплати податків

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики