Цензор.НЕТ

29.04.16 09:35

Податківці в Запорізькій області викрили підприємців, які ухилились від сплати податків на 4,3 млн грн. ФОТОрепортаж

У Запорізькій області співробітники податкової міліції викрили підприємців, які ухилились від сплати понад 4,3 мільйона гривень податків.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.

Наразі встановлено, що посадові особи підприємства, яке здійснює оптову торгівлю побутовими електротоварами і виробами з графіту, за взаємодії з іншими компаніями занизили податкові зобов'язання з податку на додану вартість та з податку на прибуток на загальну суму понад 4,3 мільйона гривень.

Також читайте: Податківці ліквідували на Полтавщині конвертцентр з обігом понад 75 млн грн. ФОТОрепортаж

В результаті проведених 16 обшуків в офісних та складських приміщеннях, а також за місцями проживання керівників підприємства були виявлені і вилучені понад 20 тисяч доларів США, понад 13 тисяч євро, комп'ютерна техніка, мобільні телефони, вироби і заготовки з графіту, креслення, чотири верстати для роботи з графітом, бухгалтерські документи, банківські картки.

Відомості про вчинення кримінального злочину, передбаченого ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів), внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Дивіться також: "Фантом" ліквідував перевалочну базу для незаконного переправлення товарів через лінію розмежування на Луганщині. ФОТОрепортаж

гфс

гфс

гфс

гфс

гфс

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики