Козак Гаврилюк одружився із 22-річною студенткою з Коломиї. ФОТО

113962 148

Цієї неділі в місті Коломия Івано-Франківської області 36-річний депутат парламенту від "Народного фронту" Михайло Гаврилюк відсвяткував своє весілля з 22-річною студенткою одного зі столичних вишів Іриною.

Святкування відбулося в ресторані "Гал-прут", повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на "Дзеркало Коломиї".

Серед гостей були народні та місцеві депутати. Михайло Гаврилюк, як і личить козакові, був одягнений у вишиванку і шаровари.

Як повідомляє видання, пара познайомилася на Майдані під час Революції гідності. Дівчина брала активну участь у протестних акціях у столиці.

гаврилюк

На початку травня в програмі "Рандеву" з Яніною Соколовою на "5 каналі" козак Михайло Гаврилюк зізнався, що у нього є "дама серця".

"Моя принцеса серця - чарівна. Вона сама з Коломиї. Але живе і навчається в Києві".

Дівчина, як розповів козак Гаврилюк, - студентка одного зі столичних вишів.

"Люблю її називати "школьніца". Вона нервується через це, - жартує нардеп. - Їй буде 22 роки".

Також тоді він розповів і про свою родину: "Дванадцять років тому я був одружений. Мав сім'ю, дружину, в нас народився син. Але така ситуація склалася в нашій країні, що мені довелося їздити на заробітки. І я не завжди був удома. Їздив колись на роботу і в Росію. Треба було десь заробити кошти, прогодувати сім'ю. І врешті-решт заробітки призвели до розлучення і розпаду сім'ї. Чому так сталося, я б не хотів говорити. У всіх бідах виню тільки себе. Із сином спілкуюся і допомагаю йому".